Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez evlendi

Şarkıcı Ece Seçkin, 4 yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile Beykoz'da dünyaevine girdi. Ünlü isimlerin yalnız bırakmadığı çiftin evliliği sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Sevenleri, çifte 'mutluluklar' diledi.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, pandemi nedeniyle erteledikleri düğünlerini sonunda gerçekleştirdi. Çift, Beykoz'daki bir mekanda hayatlarını birleştirdi.

Dünyaevine girdiler

Nikah kıyıldıktаn sonra aile cüzdanı Ece Seçkin’e verildi. 30 yaşındaki Seçkin, objеktiflеrе cüzdanı sallayarak poz verdi.

Çiftin nikah şahitliklerini Ece Seçkin’in yakın arkadaşları Danla Biliç, Derya Uluğ, Esra Erol Özbir, Ozan Doğulu, Alper Toyoğlu yaptı.

"Hayatımın aşkıyla sonsuzluğa imza attık"

Ece Seçkin, düğün öncesi "Normal şartlarda kaosa ve kalabalığa alışığım. Çok rahat olurum diye düşünüyordum ama gerçekten bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Çok mutluyum hayatımın aşkıyla sonsuzluğa imza attık. Bu duyguyu yaşamak isteyen herkese kısmet olur inşallah" sözleriyle duygularını dile getirdi.

Seçkin’in çiçeği burnunda eşi Çağrı Terlemez ise sevincini, "Herkes heyecan duyacağı bir evlilik yapsın. Biz bu heyecanı en doruklarında yaşadık. Bu heyecanı anlatamam. Çok mutluyuz. Ben de kendimi çok şanslı hissediyorum" sözleriyle paylaştı.

Ünlü akını

Birçok ünlünün katıldığı düğün, renkli görüntülere sahne oldu. Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez’i bu özel günlerinde yakın arkadaşları yalnız bırakmadı.

Geceye katılanlar arasında; Danla Biliç, İrem Derici, Enis Arıkan, Sinan Akçıl ve eşi Burcu Kıratlı, Esra Erol, Cem Belevi, Ziynet Sali ve eşi Erkan Erzurumlu, Derya Uluğ ve sevgilisi Asil Gök, Merve Özbey ve eşi Kenan Koçak, Ozan Doğulu ve sevgilisi Hera, Gülden, Faruk Sabancı ve sevgilisi Dilay Korkmaz gibi isimler yer aldı.

Hazırlıkları paylaştı

Ece Seçkin, nikahına saatler kala hazırlık anlarını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne serdi.

Merakla beklenen düğün öncesi paylaşılan fotoğraflar gündeme oturdu. Dakikalar içinde binlerce beğeni alan görseller, ünlü birçok isim ve Ece Seçkin’in hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

"Gelinliklerim karakterimi yansıtıyor!"

Seçkin, gelinlikleri ile ilgili; "Öncelikle düğünümde bu kadar güzel gelinlikler giyeceğim için çok şanslıyım. Gelinliklerin hepsi beni yansıtıyor. Bu gelinlikleri sevgili Merve Kırşan ve Tuba Albustanoğlu ile birlikte Rewaken imzası altında tasarladık. Bu çok heyecan verici. Gelinliklerden biri için çok sıra dışı diyebilirim. Diğer gelinliklerimde ise daha prenses bir Ece Seçkin var. Özellikle sıra dışı olarak tanımladığım gelinliğim, alışık olduğunuz çılgın ve şaşırtıcı Ece’yi yansıtıyor" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN