Elçin Sangu ateş püskürdü! 'İnşallah sektörden silinirler'

'Kiralık Aşk' dizisiyle büyük şöhret yakalayan Elçin Sangu, bilinmeyenlerini anlattı. Televizyon dünyasındaki bazı kişiler hakkında ateş püsküren ünlü oyuncu, 'Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştireceğim çok ünlü var. İnşallah sektörden silinirler' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elçin Sangu ateş püskürdü! 'İnşallah sektörden silinirler'
'Kiralık Aşk' dizisiyle büyük şöhret yakalayan Elçin Sangu, bilinmeyenlerini anlattı. Televizyon dünyasındaki bazı kişiler hakkında ateş püsküren ünlü oyuncu, ‘Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştireceğim çok ünlü var. İnşallah sektörden silinirler’ dedi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

'Öyle Bir Geçer Zaman ki', 'Kurt Seyit ve Şura' ve 'Kiralık Aşk' gibi dizilerde canlandırdığı rollerle tanınan Elçin Sangu, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Sangu, özel ve iş hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Sektörden silinirler inşallah"

Sangu, "Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin ünlü var mı?" sorusuna, "Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. 'Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor' dediğim ünlüler de var." yanıtını verdi.

"Kiralık Aşk'ı 2 kez reddettim"

'Kiralık Aşk' dizisiyle kariyerinde büyük çıkış yakalayan oyuncu, "Dizinin başarılı olacağını önceden hissettin mi?" sorusunu şöyle cevapladı:

Kiralık Aşk'ı ben iki kez reddettim. Ümmü Burhan (yapımcı) ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, öyle söyleyeyim. Ümmü Hanım bana ‘Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik komedi denemiş olursun’ dedi. Ben öyle girdim o işe.”

"Sahte hesabım yok"

Sosyal medyada sahte bir hesabı olmadığını söyleyen Sangu, "Olmayacak birini stalk'larken yanlışlıkla like'layıp ardından like'ı geri çektin mi?" sorusunu ise, "Ben genelde birini stalk'lamıyorum. Böyle sahte bir hesabım da yok. Zten sayfamı da kendim yönetiyorum." şeklinde yanıtladı.

"İnatçılığım zarar veriyor"

Çok inatçı olduğunu söyleyen Sangu, bu özelliğinin kendisine zarar verdiğini belirtti. Ünlü oyuncu, "Ben çerkezim inatçılığı genimden atamıyorum." dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN