Esra Erol, 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'ne damga vurdu

9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'nde 'Yılın En İyi Kadın Sunucusu' ve 'Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı' ödülü Esra Erol'un oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Esra Erol, 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'ne damga vurdu
9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni’nde ‘Yılın En İyi Kadın Sunucusu’ ve ‘Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı’ ödülü Esra Erol’un oldu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen “Esra Erol’da” programının başarılı sunucusu Erol, 9. Kez düzenlenen TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'nde “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En İyi Gündüz Kuşağı Programı” ödülünü aldı.

Bu iki özel ödüle değer bulunduğu için mutlu olduğunu belirten Esra Erol, ödül törenindeki konuşmasında şöyle söyledi:

“Bu ödülü ekibim adına alıyorum. Bu ödüller benim ve ekibimin motivasyonunu çok arttırıyor. Bizim programımızda acılar, hüzünler var. İnsan hayatında da zaten bunlar var. Ya bu hüzünlere gözünüzü kaptırsınız herşey daha kötüye gider ya da çözümün bir parçası olursunuz. Ben ikincisini seçtim. Bir insanın hayatına dokunmak, onu iyileştirmek inanın sadece ona değil herkese çok iyi geliyor. O televizyon ekranını kaldırdığımızda bu insanlar zaten bizim hayatımızdalar. Ödülü programda hayatı değişen tüm konuklarım adına alıyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN