Evliliklerini noktaladılar! Zeynep Bastık ile Tolga Akış, tek celsede boşandı!

Geçtiğimiz ay boşanacaklarını açıklayan Zeynep Bastık ile Tolga Akış'ın 6. Ankara Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşandığı öğrenildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı Zeynep Bastık ve menajer Tolga Akış, geçen ay boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

Birbirlerini sevdiklerini söyleyen çift, buna rağmen ayrılacaklarını duyurmuştu. İkilinin boşanma süreçlerine ilişkin yeni bir paylaşım geldi.

Tolga Akış, dün resmi bir belgeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin, 6. Ankara Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandıkları öğrenildi.

‘Hayatımdan çıkmıyor’

Zeynep Bastık ve Tolga Akış, geçen yıl temmuz ayında Alaçatı’da nikâh masasına oturmuştu. Bastık, Akış ile ayrılık kararını sosyal medyadan şu notla duyurmuştu:

“Tolga, benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki; 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!”

“Bizden ihanet çıkmaz”

Tolga Akış ise, boşanmaya ihanetin mi yol açtığı sorusunu şöyle yanıtlamıştı:

“Biz evlilik işini kıvıramadık. Hiç aramız bozulmasın, tartışmayalım dedik. Mutlaka ihanet yüzünden bittiğini söyleyenler olacaktır. Ama benden de Zeynep’ten de öyle bir şey çıkmaz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN