Fenomen Carla Belluci, doğumunu canlı yayınla hayranlarına izletecek

OnlyFans'ta yaptığı paylaşımlarla bir anda popülerleşen Carla Belluci, hamileliği sırasında bir servet kazandığını itiraf etti. Hamilelikte giydiği iç çamaşırlarını satarak büyük bir kazanç elde eden Belluci, doğum anını canlı yayınla hayranlarına izleteceğini duyurdu.

PAYLAŞ
Fenomen Carla Belluci, doğumunu canlı yayınla hayranlarına izletecek
OnlyFans’ta yaptığı paylaşımlarla bir anda popülerleşen Carla Belluci, hamileliği sırasında bir servet kazandığını itiraf etti. Hamilelikte giydiği iç çamaşırlarını satarak büyük bir kazanç elde eden Belluci, doğum anını canlı yayınla hayranlarına izleteceğini duyurdu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Tanımayanlarınız için Carla Belluci, OnlyFans'ta yaptığı paylaşımlar ile popüler olan 39 yaşında bir fenomen. İki çocuğu olan Belluci, hamile kaldıktan sonra kullandığı iç çamaşırlarını satmaya karar verdi ve bu sayede iyi bir gelir elde ettiğini dile getirmişti.

Şu anda ise üçüncü çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayıyor. Hamilelik döneminde kazancı arttığını dile getiren fenomen, göbeğinin erkeklerin ilgisini çektiğini belirtiyor. Hatta öyle ki sütüne talip olan bile çıkmış.

Carla Belluci

Belluci, hamileliğinin OnlyFans'ta büyük ilgi görmesinin ardından doğumunu da burada kullanabileceğini düşünmüş. Bu fikir ise aklına bir abonesi sayesinde gelmiş. Takipçilerinden bir tanesi Belluci'nin doğumunu izlemek için 10 bin sterlin teklif etmiş.

Teklifi kabul eden Belluci, aynı tutarı ödemeyi kabul eden diğer takipçilerine de doğum anında canlı yayın açmayı düşündüğünü dile getiriyor.

Bu teklifinin ardından o kadar çok istek gelmiş ki Belluci, ortaya çıkan paranın gerçekten reddedilemeyecek kadar fazla olduğunu belirtiyor. Fakat çok fazla kişiye doğumunu canlı olarak izletecek olmanın kendisini gerdiğini de ekliyor.

Carla Belluci

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN