Aleyna Tilki, Bodrum’da cömertliğini konuşturdu

Aleyna Tilki, Bodrum’da cömertliğini konuşturdu

Sevgilisi olduğu iddia edilen genç ve iki arkadaşının üç günlük tatilini karşılayıp 40 bin TL harcayan Aleyna Tilki, ‘böyle arkadaş herkese lazım’ dedirtti. Gece kulübü çıkışı 19 yaşındaki popçu ile yanındaki erkeğin samimiyeti dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, iki erkek ve bir kız arkadaşıyla çıktığı Bodrum tatilinde dostlarının ellerini cebine attırmadı.

Arkadaşlarıyla Yalıkavak'taki bir otelde kalan Aleyna Tilki, iki gece-üç günlük konaklama bedeli olan 15 bin lirayı kendi cebinden verdi.

Konser başına 70 bin TL aldığı konuşulan 19 yaşındaki popçu, beach'lerdeki giriş ücretleri de dahil tüm yeme-içme masraflarını da karşıladı.

'Arkadaşım olsun bari'

Takvim gazetesinin haberine göre; ünlü şarkıcı ile arkadaşları, önceki gün de Kai Beach'in 4 bin liralık locasındaydı. Popçuyla dostları, daha sonra Bodrum Mantı'ya gitti.

Dostlarına mantı ısmarlayan Aleyna Tilki'nin bonkörlüğü 'Arkadaşım olsan bari' esprisi yaptırdı.

Ünlü popçu, erkek arkadaşıyla sudan çıkmak bilmedi. Denizde serinleyen ikili, eğlenceye akşam bir gece kulübünde devam etti.

Genç popçu, yemeğin ardından arkadaşlarıyla bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Yeni bir aşk mı?

Sabah 05.00'de özel şoförlü Porsche marka aracıyla mekanı terk eden Tilki'nin yanındaki erkekle samimiyeti 'yeni bir aşk' iddiasını gündeme getirdi.

Aleyna ile yanındaki gizemli erkek arkadaşı, mekandan sabaha karşı birlikte ayrıldı.

 


GALERİYİ PAYLAŞ!

Son Eklenen Galeriler