Gazeteci İsmail Küçükkaya, FOX TV'den ayrıldı! İşte yeni adresi…

Gazeteci İsmail Küçükkaya'nın Halk TV'ye geçtiği duyuruldu. Küçükkaya, haftanın 5 günü sabah programı yapacağını aktardı. Her hafta Cuma günü de prime time olarak adlandırılan en çok izlenen saatlerde akşam programı gerçekleştireceğini dile getiren Küçükkaya, '12 Eylül'de başlıyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, FOX TV’den ayrılan İsmail Küçükkaya’nın artık Halk TV’de ekrana çıkacağını duyurdu.

Mahiroğlu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda önce isim vermeden “Bu yola çıkarken Türkiye'nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV'de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin...” diye yazdı.

Cafer Mahiroğlu daha sonra “Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden  Halk TV'de yeni başlayacak bir arkadaş  için  tweet attım. Biraz  gizem  olsun istedim ama gizem galiba bana göre değil. Hoş geldin İsmail Küçükkaya…” ifadelerini paylaştı.

İsmail Küçükkaya da son günlerde sosyal medyadan “Tatil bitiyor. Sabah buluşmalarımız başlıyor. Çok yakında” diye yazmıştı.

Odatv’ye konuşan İsmail Küçükkaya, haftanın 5 günü sabah programı yapacağını aktardı.

Her hafta Cuma günü de prime time olarak adlandırılan en çok izlenen saatlerde akşam programı gerçekleştireceğini dile getiren Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN