Gülseren Budayıcıoğlu açıkladı! Masumlar Apartmanı'nın gerçek karakterleri…

Haber Global'de yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programının bu haftaki konuğu, Psikiyatrist ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu oldu. Gerçek hayat hikayelerinin seyirciyle buluşmasında önemli bir payı bulunan Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili merak edilen bir gerçeği açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Haber Global ekranlarında yayınlanan 'Buket Aydın ile Yüz Yüze' programının bu haftaki konuğu, Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda dizilerinde imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu oldu.

Buket Aydın, 'Buket Aydın ile Yüz Yüze' programında samimi açıklamalarda bulundu. Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili merak edilen bir gerçeği açıkladı.

"Masumlar Apartmanı'nı zevkle izliyorlar"

Buket Aydın'ın "Masumlar Apartmanı'nın gerçek karakterleri diziyle ilgili ne hissettiler?" sorusuna Budayıcıoğlu, "Onlarla hala haberleşiyoruz. Bu aile zor günleri yıllar önce geride bıraktı ve Masumlar Apartmanı'nı zevkle izliyorlar. Diziyi izlerken duygulandıklarını tahmin ediyorum" yanıtını verdi.

“Masumlar Apartmanı hastalara şifa oluyor”

Gülseren Budayıcıoğlu, Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili sözlerine şöyle devam etti:

“Masumlar Apartmanı’ndaki karakterlerle aynı tanıya sahip olan çok fazla kişi diziyi izliyor. Masumlar Apartmanı’nı izleyen pek çok hasta da iyileşiyor. Hastalara şifa olduğunu duydukça memnum oluyorum.”

Gülseren Budayıcıoğlu açıkladı! Masumlar Apartmanı'nın gerçek karakterleri…

Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben’in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider.

Perişan haldeki Safiye’yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister. Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır.

Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan’ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Safiye’nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN