İrem Derici'den olay Cem Belevi itirafı! 'Toparlayamazsam ben bittim'

Şarkıcı İrem Derici, konuk olduğu bir programda, Cem Belevi ile yaşadığı aşka dair yaptığı itirafla dikkat çekti. Alkol gibi bağımlılıklarını bıraktığını söyleyen Derici, Cem Belevi'yi ima ederek 'Ben şu anki bağımlılığımı nasıl bırakacağım?' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Armağan Çağlayan’ın YouTube'da yayınlanan ‘Normalleştiremediklerimizden Misiniz?’ serisinin Cem Belevi'den sonraki konuğu İrem Derici oldu.

Aşk bağımlılığından nasıl kurtulacağını bilemediğini belirten Derici, Armağan Çağlayan'a yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Armağan Çağlayan'a konuk olan İrem Derici, Cem Belevi ile yaşadığı aşkın çok büyük olduğunu ifade ederek alkol gibi bağımlılıklarını bıraktığını söyledi.

İrem Derici'den olay Cem Belevi itirafı! 'Toparlayamazsam ben bittim'

İrem Derici, Cem Belevi'yi ima ederek "Ben şu anki bağımlılığımı nasıl bırakacağım? Mesela buraya oturuyorum ya o da oturdu buraya diyorum. Aklım, mantığım, zekam hepsi bir kutuda ve anahtarı bende değil. Çok korkuyorum, çünkü kontrolüm yok, ay bilmiyorum, bittim" dedi.

Çağlayan, "Ben sizi ayrıldınız biliyorum" deyince İrem Derici, "Bir şeyler oldu toparlamaya çalışıyoruz toparlamazsak ben bittim beni toplarsınız sokaklardan. Gururumu bile kaybetmiş durumdayım" itirafından bulundu.

İrem Derici'den olay Cem Belevi itirafı! 'Toparlayamazsam ben bittim'

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN