Kadir Doğulu, Neslihan Atagül'e ihanet etti mi? İddialara yanıt verdi!

Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan Kadir Doğulu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül'e ihanet ettiği yönündeki söylentileri ti'ye aldı. Konuyla ilgili sitemkar bir çıkışta bulunan Doğulu, 'Evet, ihanet ettim. Sabah kalktığım zaman sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim! Bunlar bir iddia' diyerek şaşırttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Kadir Doğulu (39), önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Bir mekan girişinde karşısında muhabirleri gören Doğulu, aracından iner inmez kameralara yakalanınca neye uğradığını şaşırdı.

"Siz nereden çıktınız?"

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre Kadir Doğulu, "Eyvah, siz nereden çıktınız? Artık mekan çıkışlarını değil, herhalde istihbarat alıp, girişlerini bekliyorsunuz." diye konuştu.

Kahkahalar eşliğinde mekana giren oyuncu, "Arkadaşlar toplantım var, o yüzden buradayım. Bana müsaade ederseniz, başka zaman konuşuruz." ifadelerini kullandı.

"Hadi oradan!"

Sık sık eşi Neslihan Atagül ile ayrılacaklarına dair haberler çıkan Kadir Doğulu, "Ya, hadi oradan!" diyerek söylentileri yalanladı.

"İhanet ettim"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; mekan çıkışında muhabirlerle sohbet eden Doğulu, gazetecilerin "Eşiniz Neslihan Hanım'a ihanet ettiğiniz ve ayrılacağınız yönündeki haberler için neler söyleyeceksiniz?" sorusuna da yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, "Evet, ihanet ettim. Sabah kalktığım zaman sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim!" diyerek, herkesi şaşırttı.

"Bunlar bir iddia!"

Kadir Doğulu, daha sonra sözlerine, "Bunlar bir iddia. Siz sorduğunuz için cevap vermeli miyim?" şeklinde devam etti.

Doğulu, eşinin yurt dışında aldığı ödüller için ise, "Evet, bir değil birden fazla ödül oldu. Karım olduğu için söylemiyorum ama çok yetenekli kendisi." şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN