Khloe Kardashian, ikinci kez anne oluyor

Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı basketbolcu Tristan Thompson ile birlikteliğinden True adında bir kızı olan Khloe Kardashian, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kardashian/Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, geçtiğimiz aylarda başka bir kadından çocuğu olduğu ortaya çıkan basketbolcu Tristan Thompson ile aralarındaki buzları eritti.

İhanet iddialarının ardından yeniden bir araya gelen ve True adında bir kızları bulunan çiftin, ikinci çocuklarını beklediği ileri sürüldü.

Taşıyıcı anne kararı

Basına yansıyan iddiaların ardından 38 yaşındaki Kardashian'ın temsilcisi, DailyMail'e yaptığı açıklamada, bebeğin Kasım ayında dünyaya geleceğini ve taşıyıcı anne yöntemiyle doğacağını belirterek çıkan haberleri doğruladı.

Kardashian, uzun süredir ikinci kez anne olmak istiyordu. Ancak Kardashian eğer hamile kalırsa, ya kendisinin ya da bebeğinin hayatı tehlikeye girecekti.

Khloe Kardashian, ikinci kez anne oluyor

Yumurtalıklarını dondurmuştu

Khloe Kardashian, daha önce Thompson ile ayrı kaldığı süreçte annesi Kris Jenner ile geleceği hakkında konuşmuştu. Henüz biriyle tekrar ilişki yaşamaya hazır olmadığını söyleyen Kardashian, yumurtalıklarını dondurma karar aldığını belirtmişti.

İlişkiyi ihanet bitirmişti

Öte yandan Tristan Thompson, Khloe Kardashian ile aşk yaşarken onu spor hocası Maralee Nichols ile bir kaçamakla aldattığı ortaya çıkınca işler değişmişti. Thompson'ın bu birliktelikten bir de bebek sahibi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştı.

Khloe Kardashian, ikinci kez anne oluyor

"Eylemlerimin sorumluluğunu üzerime alıyorum"

Ünlü basketbolcunun Nichols'ın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğu, yapılan DNA testiyle belli olmuştu. Bunun üzerine Tristan Thompson, sosyal medya üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yapmıştı.

Paylaşımında Maralee Nichols'ın bebeğinin babası olduğunu kabul eden Thompson, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bugün yapılan babalık testi benim, Maralee Nichols'ın bebeğinin babası olduğumu kanıtladı. Eylemlerimin bütün sorumluluğunu üzerime alıyorum. Babalığım ortaya çıktığına göre bu bebeği dostane bir şekilde büyütmek için sabırsızlanıyorum.”

Khloe Kardashian'dan özel olarak özür dilemişti

Tristan Thompson, ayrıca bu süreçte incittiği ve hayal kırıklığına uğrattığı herkesten de özür dilemişti.

Ünlü basketbolcu, defalarca kez aldatıp sonra da ayrıldığı eski sevgilisi Khloe Kardashian'dan da özel olarak af dilemişti. Thompson, kızı True'nun annesi Kardashian'a "Khloe sen bunu hak etmiyorsun!" sözleriyle seslenmişti.

Basketbolcu, sonra da kendisinin sebep olduğu bu kalp ağrısını ve küçük düşürülmeyi hak etmediğini tekrarlamıştı. Tristan Thompson, Kardashian'a yönelik mesajını şu şekilde sürdürmüştü:

“Sana yıllar boyunca sergilediğim davranışları hak etmiyorsun. Bu davranışlarım, sana karşı olan kişisel görüşlerimle kesinlikle uyuşmuyor. Sana sonsuz saygım ve sevgim var.”

Aldatma ortaya çıkmasın diye önlem almaya çalıştı

Maralee Nichols ile Tristan Thopmson'ın bebeği geçtiğimiz yıl aralık ayında dünyaya gelmişti. Ama Nichols, daha önce de Thompson'a karşı nafaka davası açmıştı. Bunun ardından da bu ilişkiyle ilgili bilinmeyenler gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Maralee Nichols'ın Thompson'a karşı açtığı davanın dokümanlarına göre basketbolcu, sevgilisi Khloe Kardashian'ı aldattığı ortaya çıkmasın diye önlem almaya çalışmıştı.

Khloe Kardashian, ikinci kez anne oluyor

Bebeği aldırmasını istedi

Maralee Nichols'ın mahkemeye sunduğu dokümanlara göre Tristan Thompson, kendisinin bebeği aldırmasını istedi ve bunun için de 75 bin dolar para teklif etti. Ayrıca Nichols'ı, bu sezonun ardından basketboldan emekli olacağı ve yakında işsiz kalacağı konusunda uyardı. Bebek dünyaya gelirse hiçbir şekilde hayatında olmayacağını belirtti.

Spor eğitmeni ise bebeği aldırmayı ve 75 bin doları almayı kabul etmemişti. Maralee Nichols, Thompson'dan bebeği için nafakanın yanı sıra hamilelik ve doğum masraflarının da karşılanmasını talep etmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN