Kiğılı ile şehrin en tarz hali

Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte şehre dönüş başlarken Kiğılı hem iş hayatında hem de günlük hayatta şık olmak isteyenlerin gardırobunda bu sezon da yerini almaya hazırlanıyor. Kiğılı erkeğinin yeni sezona en tarz hali ile başlaması için 'Şehre Dönüş' kampanyası hazırlayan Kiğılı, şehir hayatının her alanında şık olmak isteyenlere benzersiz indirimler sunuyor.

PAYLAŞ
Kiğılı ile şehrin en tarz hali
Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte şehre dönüş başlarken Kiğılı hem iş hayatında hem de günlük hayatta şık olmak isteyenlerin gardırobunda bu sezon da yerini almaya hazırlanıyor. Kiğılı erkeğinin yeni sezona en tarz hali ile başlaması için ‘Şehre Dönüş’ kampanyası hazırlayan Kiğılı, şehir hayatının her alanında şık olmak isteyenlere benzersiz indirimler sunuyor.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yeni sezonda gardırobunu sezonun en moda parçalarıyla yenilemek isteyenlere “Şehre Dönüş” kampanyası ile seslenen Kiğılı, Sonbahar – Kış koleksiyonunda yer alan ürünleriyle erkeklerin en gözde markası olmayı sürdürüyor.

Bize yakışan şehrin en şık hali

Yeni sezon ürünlerinde yüzde 50 indirime ek ikinci ürüne yüzde 10, üçüncü ürüne ise yüzde 25 indirim sunan Kiğılı, erkeklere günlük hayatlarında ve iş yaşamlarında giyebileceği birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Yüzlerce ürün fırsatı

Kampanya, tüm yeni sezon ürünlerde geçerli olurken birçok banka kartına vade farksız taksit imkanı da sunan kampanya ile alışveriş yapacaklar, Kiğılı Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan birbirinden şık takım elbiselerden gömleklere, ceketlerden tişörtlere kadar yüzlerce ürün arasından istediği ürünü indirimli olarak kombinine ekleyebilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN