Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı

Boşanma aşamasında olan reality şov yıldızı Kim Kardashian ile rapçi Kanye West'in bu süreci askıya aldığı konuşuluyor. Çiftin ayrı kalmalarının onları birbirine yakınlaştırdığı ileri sürüldü.

PAYLAŞ
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı
Boşanma aşamasında olan reality şov yıldızı Kim Kardashian ile rapçi Kanye West'in bu süreci askıya aldığı konuşuluyor. Çiftin ayrı kalmalarının onları birbirine yakınlaştırdığı ileri sürüldü.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2014 yılında nikah masasına oturan ve boşanma aşamasında olan Kim Kardashian (40) ile Kanye West (44) ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Mirror gazetesinin haberine göre; ikiliye yakın kaynaklar, Kardashian ve West'in boşanmayı hızlandırmak için acele etmediklerini belirtti.

Hayranları umutlandı

Çift, son dönemde sık sık birlikte görülünce, hayranları yeniden bir araya gelecekleri için umutlandı. Bir kaynak, Kim Kardashian ve Kanye West'in ayrı kalmalarının onları birbirlerine yakınlaştırdığını söylerken, bir başkası da, "Kim ve Kanye ayrılar ama boşanmak için telaşlı değiller. Onlar için en önemli şey çocukları." diye konuştu.

İkilinin; North, Saint, Chicago ve Psalm adında dört çocuğu bulunuyor.

Kim'e özel şarkılar

West'in yeni albüm tanıtımına destek olan Kardashian'a yazdığı "Sevgilim bana geri dön." benzeri şarkı sözleri, yeni albüm tanıtımlarında hayranlarının dikkatinden kaçmamıştı.

Yeni albümünde yer alan 'Love Unconditionally' adlı şarkısının, boşanma aşamasında olduğu reality show yıldızı Kim Kardashian ve evliliğinin bitişiyle ilgili olduğu anlaşılmıştı. İkili son olarak Malibu'daki bir restoranda yemek yerken görülmüştü.

Eşinin soyadını kullanmaya devam edecek

Öte yandan Kim Kardashian'ın boşandıktan sonra eşi Kanye West'in soyadını kullanmaya devam edeceği iddia edilmişti.

TMZ'nin haberine göre; Kim Kardashian, dört çocuğuyla aynı soyadı paylaşmayı önemsiyor ve bu nedenle çocukları North, Psalm, Chicago ve Saint gibi o da aynı 'West' soyadını taşıyacak.

İsmini değiştirmeye çalışıyor

Tam adı Kanye Omari West olan rapçi ise adını basitleştirmek, sadece 'Ye' olmak istiyor. Adını resmileştirmek için mahkemeye başvuran West de sosyal medyada hesaplarındaki biyografi kısmına bu ismi eklemişti.

Üç yıl önce açıklamıştı

Ünlü rapçi, 2018 yılında da Twitter hesabından yazdığı mesajda, "Resmi olarak Kanye West olarak biliniyorum. Adım 'Ye' demişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN