'Masal Şatosu: Gizemli Misafir'den ilk fragman yayınlandı

'Masal Şatosu'nun merakla beklenen devam filmi 'Masal Şatosu: Gizemli Misafir'in ilk fragmanı yayınlandı. 12 Ağustos'ta minik izleyicileri ile sinema salonlarında buluşacak film, yine sihirli bir dünyanın kapısını aralayarak hayranlarını sürprizlerle dolu yeni bir maceraya sürükleyecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Başrolünde genç yıldız Ecrin Su Çoban’ın yer aldığı film serisi 'Masal Şatosu’nun çekimleri geçtiğimiz haftalarda Antakya’da tamamlanmıştı. Hollywood standartlarında hazırlanan ve 12 Ağustos’ta beyaz perdede yerini alacak filmden ilk fragman da geldi. Başarıları ve kendine has kitlesiyle Türkiye’nin en çok beğenilen çocuk-gençlik serisi ‘Masal Şatosu’, Gizemli Misafir ile yine kendisine hayran bırakacak.

Dünya standartlarında bir yerli yapım

Yönetmenliği Burak Kuka’ya senaryosu ise Erçin Sadıkoğlu’na ait olan 'Masal Şatosu: Gizemli Misafir’de, Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları hayranlarını bu kez masal diyarına götürecek. Neşe’yle aksiyon ve eğlence dolu bir maceraya atılacak olan çocuklar unutamayacakları bir seyir deneyimi yaşayacak.

‘Masal Şatosu: Gizemli Misafir’ 12 Ağustos’ta sinemalarda!

Filmin konusu:

Neşe ve arkadaşları ışıl ışıl süsledikleri evlerinde parti hazırlığındayken, bir misafir tarafından kapıları çalınır. Kimsenin tanımadığı bu çocuk, masal diyarından gelen ve hafızası bir hata ile silinen bir prenstir. Sihirli misafirleri Prens, masal diyarının neşesidir ve onun Dünya'da kaldığı her an masal diyarına mutsuzluk hakim olacaktır.

Neşe ve arkadaşları hiç bilmedikleri mistik ortamları keşfederken, maceradan maceraya atılarak Prens'i ait olduğu yere göndermek ve masal kahramanlarının neşesini geri kazandırmak için aksiyon ve eğlence dolu bir serüvene atılırlar.

Yönetmenliğini Burak Kuka’nın, senaryosunu Erçin Sadıkoğlu’nun kaleme aldığı filmde Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Dolunay Soysert, Sinan Çatıkkaş, Cansu Öztekin, Berkan Hamedi, Mustafa Konak, Bade Talanioğlu, Ozan Varol, Emre Yaban, Melis Hazal Karagöz, Mehmet Cerrahoğlu, Nazan Kahraman, Ayaz Güler, Sude Koçoğlu rol alıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN