Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç'a fena patladı! 'Kaçıncı show koçum'

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde eski eşi Murat Dalkılıç'ın 'Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar' sözlerine sosyal medya hesabı Instagram'dan fena patladı. Boluğur, 'Merve açıklasın falan kaçıncı show koçum… Lütfen erkekcikler uzak durun benden. Ben Merve'yim sadece... Benim de hayatım saygı duyulacak' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde eski eşi Murat Dalkılıç’ın yaptığı açıklamalara sert çıktı.

Dalkılıç’ın, “Kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı… Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar” sözlerine fena patlayan Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 “Geçmişimle de ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep… Fakat kimsede beni defalarca ağzına sakız etmeyecek… Topluca son kez yazıyorum, bir daha bana böyle gelmeyin ne magazin ne ex… Son kez söylüyorum, benim bir duruşum imajım var… Kalkıp kokuşmuş, bitmiş gitmiş şeyin primini yapmak ne ya... Yanındaki kadına saygın olsun, bi de, Merve açıklasın falan kaçıncı show koçum… Artık hakkım, savunacağım… Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz. Lütfen erkekcikler uzak durun benden, ne kimseye laf attım bugüne kadar ne birine yaslandım sizden, benden uzak duracaksınız ama bu böyle biline. Cahil kesimin psikolojik baskılarından da sıkıldım, işsiz misiniz bu kadar psikolog kesildiniz, sığ kafalarınızla uzayın abi… Ben Merve’yim sadece... Benim de hayatım saygı duyulacak…”

Merve Boluğur, fena patladı! 'Kaçıncı show koçum'

"Hangi hakla 'Bu kız delirdi' yazıyorsunuz!"

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, kendisine gelen tepkiler karşısında ilk kez konuşmuştu. Instagram hesabından bir açıklama yapan Dalkılıç, şunları söylemişti:

“Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!

Yüzlerce nefret dolu mesajlar geldi

Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum... Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım... Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım...

Murat...”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN