Nuri Şahin, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı

Antalyaspor'da futbol sorumlusu olarak göreve getirilen Nuri Şahin, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nuri Şahin, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı
Antalyaspor'da futbol sorumlusu olarak göreve getirilen Nuri Şahin, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Geçtiğimiz günlerde Antalyaspor'da futbol sorumlusu olarak göreve getirilen Nuri Şahin, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı.

Yaptığı açıklama ile futbolu bıraktığını açıklayan Şahin, "Kendimi bildim bileli futbol topunun peşinden tutkuyla koştum. Bilsinler ki futbolu sevmeye ve onu güzelleştirmeye devam edeceğim; ilk günkü tutkumla" ifadelerini kullandı.

 Nuri Şahin'in kariyerini noktaladığını açıkladığı gönderisi şu şekilde:

“Küçücük bir çocuktum ve bu oyunun; mücadelesi, sevinci, heyecanı, üzüntüsü, başarısı, başarısızlığı ve daha bir çok şeyine aşık olmuştum. Kendimi en iyi futbolla ifade ettim, kendimi en mutlu hissettiğim yer sahaydı, bu hayata dair neyim varsa o yeşil saha ve o meşin yuvarlak verdi bana. Tutkuyla bağlandığı şey bir insanı» hayatına ne kadar dokunabilirse, futbol benim hayatıma o kadar dokundu; tüm muhteşemliğıyle. Bugüne kadar yaşadığım her şey için minnettarım.

Artık kariyerime futbol sorumlusu olarak devam etme zamanı. Saha içinde tecrübe ettiğim, araştırıp biriktirdiğim, birlikte çalıştığım hocalarımdan öğrendiğim tüm bilgileri artık ortaya koyma vakti. Fraport TAV Antalyasporida bana bu şansı veren başkanımıza ve tüm yönetimimize çok teşekkür ederim.

Bu güne kadar formasını giydiğim tüm kulüplere ve yöneticilerine, bilgilerini ve tecrübelerini benimle paylaşan tüm hocalarıma, gittiğim her yerde beni destekleyen taraftarlara, aldığım her kararda arkamda olan aileme, eşime, biricik çocuklarıma ve ekibime çok teşekkür etmek istiyorum. Bilsinler ki futbola ilk başladığım günkü heyecanı duyuyorum.

Bilsinler ki futbolu sevmeye ve onu güzelleştirmeye devam edeceğim; ilk günkü tutkumla...”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN