Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e dudak uçuklatan hediye

26 Ağustos'ta nikâh masasına oturmaya hazırlanan Demet Özdemir (30) ile Oğuzhan Koç'un (37) düğün hazırlıkları devam ediyor. Daha önce kalabalık bir tören istediğini açıklayan güzel oyuncunun, düğünde üç ayrı gelinlik tercih edeceği konuşuluyor. Ünlü şarkıcının ise müstakbel eşine iki milyon TL değerinde mücevher hediye edeceği öğrenildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oğuzhan Koç, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yaptığı evlilik teklifine 'Evet' yanıtını almıştı.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre, şarkıcı ile 1.5 yıllık sevgilisi Demet Özdemir, geçtiğimiz haziran ayında aile arasında düzenlenen törenle evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Ünlü çift, şimdilerde ise 26 Ağustos’ta Sarıyer’de bir otelde gerçekleşecek düğün için gün sayıyor.

"Masa düzenini ayarlama durumuna geldik"

Oğuzhan Koç, son olarak Arnavutköy’de bulunan bir ocakbaşından çıkarken görüntülenmişti. Şarkıcı, Özdemir'le beraber düğünlerinin yapılacağı yeri ziyaret edip, son pürüzlere baktıklarını belirterek, “Artık çok az kaldı. Masa düzenini ayarlama durumuna kadar geldik. İnşallah az kaldı, evleniyoruz” demişti.

Demet'ten 'hediye' cevabı

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti, geçtiğimiz haftalarda ise Gayrettepe'de yer alan bir restorandan çıkarken objektiflere takılmıştı.

"Özdemir tarafından Koç'a, Hollywood yıldızlarının sıkça tercih ettiği ve güncel fiyatı bir milyon TL'den fazla olan bir saat hediye edildiği" haberleri sorulunca güzel oyuncu, "Hep birlikte göreceğiz" yanıtını vermişti.

2 milyon TL!

Nişan hediyesi olarak dünyaca ünlü bir markanın saatini Oğuzhan Koç'a hediye ettiği konuşulan Demet Özdemir'e, müstakbel eşinden karşılık geliyor. Güzel oyuncu için büyük bir markaya özel bir mücevher tasarlatan şarkıcı, kesenin ağzını iyice açtı. Şarkıcının, düğün öncesi Özdemir'e hediye edeceği mücevher için yaklaşık iki milyon TL ödediği öğrenildi.

3 ayrı gelinlik!

Demet Özdemir, tüm gözlerin çevrileceği gelinlik tasarımı için dünyaca ünlü markalar sıraya girse de, söz konusu firmalara Türk modacılarla çalışacağını iletip, teklifleri geri çevirdi. Üç ayrı gelinlik giyecek oyuncunun, gelinlikleri şimdiden merak konusu oldu.

Nikah şahitleri

Başarılı kariyerlerinin yanı sıra son dönemde özel hayatlarıyla da magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çiftinin nikâh şahitliğini, aralarında '3 Adam'dan İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler'in de yer aldığı yakın arkadaşları yapacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN