Oktay Kaynarca, kolunda servet taşıyor

Bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali'ne katılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, festivalde dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken kolundaki 110 bin TL'lik saati de gözlerden kaçmadı.

PAYLAŞ
Oktay Kaynarca, kolunda servet taşıyor
Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali’ne katılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, festivalde dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken kolundaki 110 bin TL’lik saati de gözlerden kaçmadı.

Malatya'da 6 yıl aradan sonra 23. Uluslararası Kültür, Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali düzenlendi. Festivale 110 bin TL'lik saatiyle katılan Oktay Kaynarca tüm gözleri üzerinde topladı.

Mavi kıyafetle sahneye çıkan ünlü sanatçı Funda Arar, söylediği eski ve yeni şarkılarıyla festival alanını dolduran Malatyalı sevenlerine muhteşem bir yaz gecesi yaşattı. Funda Arar'a Malatya Belediye Başkanı Selahattin Özkan tarafından bir sepet kayısı hediye edildi.

Malatyalı olan oyuncu Oktay Kaynarca'nın sahneye çıkıp kısa bir konuşma yaptı.

Oyuncu Oktay Kaynarca, Malatya Belediye Başkanı Selahattin Özkan ile birlikte renkli görüntülere sahne olan konseri takip etti.

Bodrum'daki tatilini yarıda bırakıp festivale katılan Oktay Kaynarca'nın kolundaki 110 bin TL değerindeki Yacht-Master II saati dikkat çekti.

Gecede sahne alan Funda Arar, adeta kulakların pasını sildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN