Oyuncu Merve Boluğur, hayalindeki erkeği açıkladı

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Boluğur, 'Bir erkekte 'Olmazsa olmaz' dediğiniz özellik nedir?' sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

PAYLAŞ
Oyuncu Merve Boluğur, hayalindeki erkeği açıkladı
Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Boluğur, ‘Bir erkekte 'Olmazsa olmaz' dediğiniz özellik nedir?’ sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen Merve Boluğur, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı. İşte Merve Boluğur'un açıklamalarından öne çıkanlar...

Kitapları sık sık paylaşıyorsunuz. En çok hangi kitap ve nasıl etkiledi sizi?

Spiritüel/psikolojik kitaplar ilgimi çekiyor. 'Ölümün Ötesi' enteresan bir kitap.

Yeni projeler var mı? Özledik artık. Şunu yine diyeceğim; dönüşün muhteşem olacak.

Sürpriz olsun.

Sizce bir ilişkiyi uzun ömürlü tutan özellik nedir?

Aradaki kimya galiba.

“Duygu beyan edebilen adam seviyorum”

Bir erkekte 'olmazla olmaz' dediğin özellik nedir?

Ben biraz fırlama/tutkulu aynı zamanda çok az da olsa malum erkeklerimiz. Bu konuda biraz evdeki ahşap sehpa. Hepsi değil tabii. Duygu beyan edebilen adam seviyorum.

Reklam içerikli paylaşımlarına zam yaptı

Merve Boluğur, Instagram hesabının takipçi sayısını artırınca sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı reklam içerikli paylaşımlarının ücretine zam yaptı.

3 milyon 600 bin takipçi sayısına ulaşan oyuncu, reklam içerikli paylaşımlardan 30 bin TL alıyordu. Boluğur, artık reklam içerikli paylaşımları için 50 bin TL istiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN