Oyuncu Pınar Altuğ'u kızdıran yorum! 'Yaş aldıkça...'

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncu Pınar Altuğ, kendisine gelen yorumları yanıtsız bırakmıyor. Altuğ, bu kez de yıllar öncesine ait bir fotoğrafına gelen mesaja kayıtsız kalmadı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Zaman zaman sosyal medya üzerinden kendisine gelen eleştirilere yanıt veren oyuncu Pınar Altuğ, yine bir takipçisinin mesajına sinirlendi.

Altuğ, yıllar öncesine ait fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Bir takipçisi ise, "TBT'lerden vazgeç artık. Takıntılı oldun yaş aldıkça... Bugününü yaşa. Sen bugünün resimlerini sergile. Boş ver geçmişi. Evet, güzeldin, gençtin ama bitti gitti. Şu anda çok güzelsin. Bugünü yaşa. TBT ile yeni kuşak ilgilenmez. E biz de zaten biliyoruz, salla." yorumunu yaptı.

Pınar Altuğ ise, takipçisine kayıtsız kalamadı. Ünlü oyuncu, "Şöyle yapalım: Ben canım ne isterse koyayım, siz bakmayın? Salla!" ifadeleriyle karşılık verdi.

"Kaşınanı kaşırım!"

Altuğ, Birol Güven ile geçtiğimiz günlerde 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk olmuş ve sosyal medyada kendisine gelen yorumlarla ilgili "Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hala aslında anı yaşama peşindeyim." açıklamasını yapmıştı.

"13 yıllık evliyiz hala bunlara takılıyorlar"

Yağmur Atacan ile ilgili yorumlara da değinen Altuğ, "Benim kocamın umurunda olmaz. 13 yıllık evliyiz hala yaş farkına sallıyorlar. Yağmur'u tanıyan 'neden?' diye sormuyor." dediği sırada Birol Güven araya girerek, "İsveç çakışı gibi elinden her iş elinden geliyor." sözlerini kullanırken, Altuğ da bunun üzerine, "Kocam ile dünyanın her yerine her şartla giderim." sözleriyle eşine ne kadar güvendiğini dile getirmişti.

Dövmeleri de eleştirildi

Pınar Altuğ, daha önce sayfasında paylaştığı dövmeli fotoğrafı nedeniyle takipçisiyle karşı karşıya gelmişti. Altuğ'a takipçisi "Ben olsam bu dövmeleri sildiririm. Neden kendinizi damgaladınız? Doğum lekesi büyük ve siyah olursa sevilmez ama siz kendiniz leke yapmışsınız derinize..." yorumunu yapmıştı.

Ünlü oyuncu ise, "Siz zaten yaptırmazsınız belli ki ama ben dövmelerimi çok seviyorum, benim fikirlerime saygı? Malum beden de benim!" sözleriyle karşılık vermişti.

"Estetiklerimi yazar mısınız!"

Altuğ, daha önce de makyajsız ve filtresiz bir fotoğrafını yayınlamıştı. Takipçileri Altuğ’un fotoğrafını doğal bulup beğeni yağmuruna tutarken bir kullanıcı, "Yaptırmadığı estetik yok, ne doğallığı. Her zaman mükemmel görünmek zorunda değil elbette, ama 'doğal' demeniz komik" yorumunu yapmıştı. Hemen cevap veren Pınar Altuğ, "Rica etsem estetiklerimi bir yazabilir misiniz? Arada unuttuklarım vardır belki..." yazmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN