Oyuncu Sandra Bullock, mesleğe ara verdi

Ünlü oyuncu Sandra Bullock, 'Bittim, tükendim. Bir süre kamera karşısına geçmeyeceğim' diyerek mesleğine ara verdiğini açıkladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kariyeri boyunca birçok unutulmaz karaktere hayat veren Sandra Bullock, son açıklamasıyla hayranlarını üzdü. Ünlü aktris, psikolojik ve ruhsal olarak tükendiğini, bu yüzden de bir süre oyunculuğa ara vereceğini dile getirdi.

"Çok daha hafif bir program sürdüreceğim"

Evlat edindiği iki çocuğu bulunan Bullock, "The Hollywood Reporter" ile yaptığı röportajda yakın gelecekte, eskisinden çok daha hafif bir program sürdürmeyi umduğunu belirtti.

30 yıllık sinema kariyeri boyunca 50'nin üzerinde film için kamera karşısına geçen Sandra Bullock, sağlıklı kararlar verebilecek durumda olmadığını ifade etti.

"Başkasının programına bağlı olmak istemiyorum"

"Akademi" ve "Altın Küre" dahil birçok ödüle layık görülen Bullock, daha önce de verdiği röportajda geçici bir süre için mesleğine ara vermek istediğini söylemişti.

Bir süredir fotoğrafçı Bryan Randall ile mutlu bir birliktelik sürdüren Sandra Bullock, bu kez de başkasının programına bağlı olarak yaşamak istemediğinin altını çizdi.

"Bittim, tükendim!"

2010'da "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar'a layık görülen ünlü oyuncu, "Bittim, tükendim. Sağlıklı kararlar verebilecek durumda değilim." açıklamasını yaptı.

"İşim benim için koltuk değneği gibi oldu"

Kariyeri boyunca elde ettiği başarıdan memnun olduğunu da gizlemeyen Bullock, bu durumun kişisel yaşamına etkileri konusunda endişeleri olduğunu söyledi.

Sahip olduğu şöhret ve kariyeri konusunda ise şanslı olduğunu belirten Sandra Bullock, "İşim benim için koltuk değneği gibi oldu." diye konuştu.

Çocuklarına vakit ayıracak

11 yaşında Louis adında bir oğlu ve 8 yaşında da Laila adında bir kızı olan Sandra Bullock, "Güzel çocuklarım var. Onlara bakmayı tercih ediyorum. Onlarla anılar biriktirmeyi tercih ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yıldız isim, ayrıca emekli olmayacağını fakat bir süre için kameralardan uzakta bir yaşam sürdüreceğini belirtti. (HaberTürk)

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN