Şarkıcı Alişan, isyan etti! 'Allah'a havale ediyorum'

Koronavirüs sebebiyle kaybettiği kardeşinin kızlarına sahip çıkan ve her gün okuldan almaya giden Alişan, okulun önünde 'park yeri' nedeniyle diğer velilerin tepkisini çekti. Konuyla ilgili çıkan haberlere tepki gösteren Alişan adeta isyan etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Şarkıcı Alişan, isyan etti! 'Allah'a havale ediyorum'
Koronavirüs sebebiyle kaybettiği kardeşinin kızlarına sahip çıkan ve her gün okuldan almaya giden Alişan, okulun önünde ‘park yeri’ nedeniyle diğer velilerin tepkisini çekti. Konuyla ilgili çıkan haberlere tepki gösteren Alişan adeta isyan etti.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronvirüs nedeniyle kaybeden Alişan, yeğenlerine kol kanat germeye ve sahip çıkmaya devam ediyor.

"Onlar artık benim çocuklarım" diyen Alişan, söylediğini de yapıyor ve yeğenleriyle yakından ilgileniyor. Hatta oğluyla aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp çıkış saatlerinde de alıyor.

Okulda park krizi iddiası

Ancak ünlü şarkıcı hakkında dün bir iddia ortaya atıldı. Alişan'ın yeğenlerini okula almak için gittiği okulda park krizi yaşandığı ileri sürüldü.

Okul çıkış saatinde park edecek yeri olmayan Levent'teki bir özel okulun hemen önünde Alişan'ın şoförü tarafından trafik konisi konarak, ünlü şarkıcıya özel yer tutulduğunu gören velilerin bu duruma tepki gösterdiği iddia edildi.

Alişan hakkındaki haberlere isyan etti

Basına yansıyan haberlerin ardından Alişan, suskunluğunu bozdu. "Ne özel park alanım var, ne de şoförüm" diyen ünlü şarkıcı, kimseden ayrıcalık istemediğini de belirtti.

Alişan, "Ne kadar büyük bir haber, ne kadar büyük bir yanlış. Alişan yeğenlerini almaya gitmiş de özel park yeri kullanmış! Herkesin her gün park ettiği yere boş diye park etmeye çalışmak büyük bir ayrıcalık ve yasadışı bir şey! Gerçekten bunu haber yapmak da büyük bir haber başarısı" diyerek tepki gösterdi.

"Allah'a havale ediyorum"

Şarkıcı, sözlerine "Bu mübarek kandil günü bunu haber yapıp altına da vicdandan, merhametten, nasibini almamış herkesi Allah’a havale ediyorum. Biz acımızı sarmaya çalışıyoruz lütfen beni ve ailemi rahat bırakın... Ben ne kimseden ayrıcalık ne de başka bir şey istiyorum. Ne özel park alanım var ne de şoförüm... Sadece amacım yeğenlerimi okuldan almak her anne babanın yaptığı gibi... Ben kardeşimi kaybetmişim acıların en büyüğünü yaşamışım, yapacağınız hiçbir şey beni yaralamaz üzmez. Ama bu kadar merhametten, anlayıştan yoksun insan olması!" diyerek tamamladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN