Şarkıcı Fulden Uras'tan kötü haber! Apar topar ameliyata alındı!

Uzun bir süre meme kanseriyle mücadele eden ve defalarca kez ameliyat olan ünlü şarkıcı Fulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksetti. Kötü haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyuran Uras, bir kez daha ameliyat masasına yattığını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Bir dönem bağırsak kanserine yakalanan ve uzun süre meme kanseriyle mücadele eden, çok kez ameliyat olmak için bıçak altına yatan ünlü şarkıcı Fulden Uras’ın hastalığı nüksetti. Uras önceki gün apar topar İstanbul'da bir özel hastanede ameliyata alındı.

"Bitmeyen çilem..."

Hastaneye kaldırılan Uras, kolunda serumlu fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Sevenlerinden dua isteyen Uras, şu ifadeleri kullandı:

''Bitmeyen çilem... 3 gündür beni yine perişan eden ağrılar ve sonuç yine ameliyat. Artık kaç ameliyat oldu saymıyorum. Sayısını unuttum. Sağ meme seninle başım dertte. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Allah herkese şifa versin, ötesi yok.''

Haber

Ameliyat sonrası açıklama

Bir kez daha ameliyat masasına yatmak zorunda kalan Uras, geçirdiği operasyon sonrası Instagram hesabından paylaştığı video ile son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Hasta yatağından sevenlerine seslenen Uras, ''Dostlar, arayan, soran, mesaj atan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Başarılı geçti ameliyatım. Birkaç gün dinleneceğim. Allah'a emanet olun.' ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN