Şef Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafıyla olay yarattı

'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda çarpıcı bir itirafta bulundu. Sivrioğlu'nun cinsellik çıkışı olay oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence'ye konuştu.

"Sekse faydası olur..."

Somer Sivrioğlu, "Yemek benim için büyük bir tutku. Yemek yapmak ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan iyi sekse faydası olur" sözleriyle dikkat çekti.

Sivrioğlu, "Şöhret hayatında neleri değiştirdi?" sorusuna "Şöhret olduğum için mutluyum. Geniş çevrelerin beğenisini ve sevgisini kazanmak çok değerli. Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'da seviliyor. Ancak magazin figürü olacak biri değilim" cevabını verdi.

Şef Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafıyla olay yarattı

Türkiye'ye geliş öyküsünü anlattı

Geçtiğimiz yıl Hakan Bilgin'in YouTube'da yayınlanan 'Mekanın Sahibine Geldik' programına konuk olan şef, MasterChef'e nasıl şef olduğunu anlatmıştı:

"Avustralya’da yaşıyordum ama Türkiye’den de kopamıyordum. Gastronomi turları düzenliyordum sık sık. ‘MasterChef başlıyor’ diye bir yazı gördüm sosyal medyada... Arkadaşıma ‘MasterChef başlıyormuş, sen tanırsın Acun abinin ekibini, bir söylesene misafir şef olarak alsınlar böylece en azından burada bir MasterChef yaparım hem güzel bir hatıra olur hem de bunu Avustralya’da pazarlarım’ dedim..."

Şef Somer Sivrioğlu, cinsellik itirafıyla olay yarattı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN