Sex Education dizisi üçüncü sezonu ile ekrana geliyor

'Sex Education'ın 8 bölümden oluşan üçüncü sezonundan kareler yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Emma Mackey gibi isimlerin yer aldığı dizi, 17 Eylül'de Netflix'te ekrana gelecek. Laurie Nunn tarafından yazılan ve yaratılan projenin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Sex Education dizisinin yeni sezonundan fragman yayınlandı. Sex Education 3. sezon, izleyici ile 17 Eylül'de Netflix'te buluşacak.

PAYLAŞ
Sex Education dizisi üçüncü sezonu ile ekrana geliyor
‘Sex Education’ın 8 bölümden oluşan üçüncü sezonundan kareler yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Emma Mackey gibi isimlerin yer aldığı dizi, 17 Eylül’de Netflix’te ekrana gelecek. Laurie Nunn tarafından yazılan ve yaratılan projenin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Sex Education dizisinin yeni sezonundan fragman yayınlandı. Sex Education 3. sezon, izleyici ile 17 Eylül’de Netflix’te buluşacak.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Netflix’in geçtiğimiz yıl içerisinde 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkan başrollerinde Gillian Anderson, Asa Butterfield, Ncuti Gatwa, Emma Mackey ve Connor Swindells‘in yer aldığı sevilen dizisi Sex Education, şubat ayında 3. sezon onayını almıştı.

Yeni sezonun çekimleri aslında geçtiğimiz yılın mayıs ayında başlayacakken salgın dolayısıyla çekim tarihi ertelenmişti. Neyse ki sonunda gerekli şartlar sağlandı ve yaz aylarının son haftalarına girilirken çekimlere başlandı. Pandemi şartları dolayısıyla sıkı önlemler altında gerçekleşen çekimlerin tamamlandığı ise mart ayında bir set çalışanının sosyal medyada yaptığı paylaşım aracılığıyla ortaya çıktı.

Cinsellik, aşk, dostluk, cinsel yönelim, homofobi gibi en çok da büyüme çağında, benliklerini bulma yolculuğuna çıkmış bireyleri ilgilendiren konulara değinmesiyle beğeni kazanan dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Jason Isaacs, Jemima Kirke ve Dua Saleh gibi isimlerin de dâhil olduğu daha önce açıklanmıştı. Ayrıca merakla beklenen 3. sezondan yeni görseller de yayınlanmıştı. Şimdi ise izleyici ile 17 Eylül’de Netflix’te buluşması beklenen dizinin 3. sezonundan karakterlerin çıkacağı yolculuklara dair fikir sunmaya yardımcı olacak yeni fragman yayınlandı.

Sevilen dizinin yeni sezonunda ergenlik dönemindeki Otis, sıradan hayatına devam ederken; Eric ve Adam, ilişkilerinde yeni bir döneme girerler. Jean ise beklediği bebeği için hazırlıklarla uğraşır. Bu sırada, okulun yeni müdürü Hope (Jemima Kirke) Moordale’i mükemmel bir okula dönüştürmek için elinden geleni yapar. Aimee feminizmi keşfeder, Jackson aşık olur ve kayıp bir sesli mesaj ortalarda dolaşır.

Oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbali, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar ve Jim Howick’in yer aldığı dizinin üçüncü sezonuna Bay Groff’un daha başarılı ve pek mütevazı olmayan ağabeyi Peter Groff’u canlandıran Jason Isaacs,  Moordale’de bir öğrenci olan Cal’a hayat veren, stüdyo sanatçısı ve söz yazarı Dua Saleh ve Elsie’nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové katıldı.

Laurie Nunn tarafından yazılan ve yaratılan dizinin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Dizinin senaryo ekibinde Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey, Alice Seabright ve Jodie Mitchell yer alıyor. Üçüncü sezon bölümlerinin yönetmenliğini Ben Taylor ve Runyararo Mapfumo üstleniyor. Laurie Nunn, Ben Taylor ve Jamie Campbell aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

8 bölümden oluşacak olan Sex Education 3. sezon, izleyici ile 17 Eylül’de Netflix’de buluşacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN