Survivor'da yokluk adasına giden son isim belli oldu

Survivor All Star'ın 25 Nisan Pazartesi yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ada konseyinde oylamaya gitti. Survivor'da haftanın 4. eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gitti. Bu hafta elemeye kalan 4 yarışmacı için sms oylaması da yapıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Survivor 2022 All Star son bölümde haftanın 4. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Oyunun kadınlar mücadelesini gönüllüler kazandı. Erkekler yarışını da gönüllüler elde etti ve dokunulmazlık ile ödül de gönüllüler takımının oldu.

Survivor eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden kırmızı takımda ismi en çok yazılan yarışmacı olan Gökhan eleme adayı oldu ve yokluk adasına gitmişti. Haftanın 2. dokunulmazlığını kaybeden mavi takımdaki oylamada ise Evrim Keklik eleme adayı olmuştu.

Survivor'da üçüncü dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda ise Barış Murat Yağcı yokluk adasına gitmişti.

Survivor son bölümde dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda oylama yapıldı. Acun Ilıcalı haftanın son eleme adayını açıkladı.

Adı en fazla yazılan yarışmacı olan Ayşe Yüksel haftanın 4. eleme adayı oldu ve 24 saat yalnız kalacağı yokluk adasına gitti.

SMS oylaması yapıldı

Survivor'da bu hafta elemeye kalan Gökhan, Evrim, Barış ve Ayşe için sms oylaması yapıldı. 4 yarışmacı arasından en az oyu alan yarışmacı Salı akşamı Survivor'a veda edecek.

Survivor'da yokluk adasına giden son isim belli oldu! Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN