İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu (23 Ocak 2021)

İbrahim Tatlıses'in 9 yıllık bir aranın ardından yeniden ekranlara dönen ve cumartesi akşamları Star’da izleyiciyle buluşan ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkacak.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Yayınlandığı tarihten beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay’ı konuk edecek.

İbrahim Tatlıses ve program konukları arasında yer alan Ebru Yaşar, tam 15 yıl süren küslüklerine nokta koyarak duygu dolu anlar yaşayacak.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak.

Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay ile cumartesi gecesine damgasını vuracak.

Küslerin barışacağı bu çok özel programda; İbrahim Tatlıses ve Ebru Yaşar tam 15 sene sonra barışırken, uzun süredir küs olan Selçuk Balcı ve Resul Dindar’da milyonların önünde barışacak.