Mahsun Kırmızıgül'ün Susamışım Ateşine şarkısının klibi yayınlandı

Mahsun Kırmızıgül'ün Susamışım Ateşine şarkısının klibi yayınlandı

Mahsun Kırmızıgül, Susamışım Ateşine isimli yeni şarkısının klibi ile yine büyük ses getireceğe benziyor.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım’ın yaptığı hareketli klibi ve muhteşem şarkısı Susamışım Ateşine ile yaz aylarına damgasını vuracak.

16 yıl sonra ilk klibini yayınlanan Kırmızıgül,  yine 16 yıl aradan sonra 3-4 Haziran’da hazırladığı farklı şovuyla Kuruçeşme Açık Hava’da sevenleriyle buluşacak.

20 milyona yakın insanın sinemalarda filmlerini izlediği, 7 albüm 2 single albümüyle 25 milyona yakın satış grafiği yakalayan Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl sonra ilk kez muhteşem orkestrası eşliğinde hazıladığı “Anlatacaklarım Var” isimli şovu ile sahnelere geri dönüyor.   

Hikayelerle müziğin harmanlandığı şov!

3-4 Haziran’da Kuruçeşme Açık Hava’da izleyicinin karşısına çıkacak olan efsane sanatçı, hazırladığı şovda; çocukluğuna, müzik yaşantısının geçtiği Prestij ailesine, birlikte çalıştığı oyuncularla film setlerinde yaşadıklarına dair heybesinde sakladığı hikayeleri şarkılar, sıra gecesi türküleri ve film müzikleriyle harmanlayacak.

 “Hoş Geldin” isimli yeni albümüyle müzik dünyasına geri dönen Kırmızıgül, dinleyicisine hem müzik ziyafeti yaşatacak hem de muhteşem bir sahne şovu ile  sevenleriyle hasret giderecek.