Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu evlendi

Son yılların kendi kuşağında en çok konuşulan oyuncularından Taner Ölmez ve başarılı meslektaşı Ece Çeşmioğlu, gerçekleşen düğün töreni ile evlendi. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıyarken bu ana çiftin aile ve yakın arkadaşları tanıklık etti.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Genç kuşağın başarılı oyuncuları Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu, uzun zamandır var olan birlikteliklerini masalsı bir düğünle mutlu sona dönüştürdü.

Doğanın kalbinde yeşilliklerin içinde gerçekleşen bir törenle dünya evine giren çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıydı.

“Evet” dedikleri sırada espri dolu anların yaşandığı törende Taner Ölmez’in şahitliğini meslektaşları Ferit Kaya ve Erkan Avcı yaparken Ece Çeşmioğlu’nun şahitliğini ise oyuncu arkadaşları Gökşen AteşTuğçe Açıkgöz ve Özlem Öcalmaz Yıldız üstlendi.

Törenin ardından doyasıya eğlencenin yaşandığı düğüne Çağatay UlusoySerkan KeskinMeriç AralEce YörençOnur TunaElif DoğanFırat AltunmeşeSercan Badur ve Nik Xhelilaj başta olmak üzere televizyon ve sinema dünyasının pek çok ünlü ismi katıldı.

Pandemiden ötürü çiftin aile ve arkadaşlarından oluşan küçük bir grubun katıldığı törende konuklar Ölmez ve Çeşmioğlu’nun mutluluğunu paylaşırken eğlenceli anlar da yaşadılar.