11 Temmuz-17 Temmuz Haftası burç yorumları - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

11 Temmuz-17 Temmuz Haftası burç yorumları


Haftaya Ay Yay burcu enerjileriyle başlıyoruz. Gün genelinde haftaya iyimser duygularla başlangıç yaparken, 13 Temmuz Çarşamba akşamı gerçekleşecek olan Oğlak Dolunayıyla oldukça sert ve köklü bir dönüşüm bizi bekliyor olacak.

13 Temmuz Çarşamba günü 21 derece Oğlak burcunda Plüton’ik bir Dolunay gerçekleşecek…

12.evde Plüton’la kavuşumda olan 21 derecede gerçekleşecek olan bu Dolunay güçlü, köklü ve sert bir şekilde bizi dönüştürecek gibi görünüyor. Karmik borçlar, karmik ilişkiler, bilinçaltı korkuları, hastane ve hapishane gibi kapalı mekanlarla ilgili olması gerektiği gibi yerine getirilmeyen görev ve sorumlulukların yeniden tekrar nüksederek önümüze geleceğini göstermektedir. Dolunayın yöneticisi Satürn’nün 1.evde ve retroda olması topluma yönelik kişisel görev ve sorumluluklar olduğunu göstermektedir. Günlük hayat düzenimiz, çalışma koşullarımız, fizik beden ve psikolojik sağlığımıza yönelik aile, yuva, iş ve meslek hayatlarımızdaki görev ve sorumluluklarda köklü dönüşümler yaşayacağımızı, net kalıcı ve kökünden çözülmesi gereken kararlar alacağımızı göstermektedir. Dolunayda gezegen yoğunluğunun 1.ve 2.çeyreklerde olması kendi kişisel dünyamızda gerçekleşen olaylar olduğunu göstermektedir. Ay Düğümlerinin 4.eve bizi götürüyor olması aile, yuva, kökler, yaşadığımız yer yurt meseleleri ile ilgili gerçekleşecek olan köklü dönüşümler için kalıcı ve sağlam çözümler üretmek yönünde kararlar almamız gerektiğini göstermektedir.

14 Temmuz Perşembe günü Merkür Uranüs sekstik açısıyla maddi konularda yatırım yapmak, gelir gider dengesinde yeni alanlar yaratmak, ya da emlak, arsa, arazi gibi alanlarda sağlam ve kalıcı işler yapmak, yatırımlarda bulunmak için değerlendirilebilecek günler olurken, diğer yandan aynı gün Neptün’le de Venüs arasında kare açının olması aşk, ilişki ve parasal konularda yanılgılara, aldanma aldatma enerjisini de açığa çıkarabilir.

16 Temmuz Cumartesi günü Merkür Güneş kavuşumu ailevi konularda, aile hayatımızla ilgili konularda iletişime geçmek, belki eski konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

17 Temmuz Pazar günü Güneş Neptün üçgen açısıyla hayalini kurduğumuz bir ilişkiyi aile kurmaya götürmek konusunda harekete geçmek isteyebiliriz. İlham gücümüzü ortaya koyabileceğimiz spirütüel, dua çalışmalarında bulunabiliriz.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, şimdi gelelim Oğlak Dolunayı’nın yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

10.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla geleceğinize yönelik köklü dönüşümlere sebep olacak önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Özellikle otorite figürleri ile restleşmeler, bitiş ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

9.evinizde gerçekleşecek olan Dolunaylasizi fikir ve düşüncelerinizde köklü değişim içeren kararlar almanıza, ruhsal ve manevi alanlarda çalışmalar yapmak, seyahat planları yaparak belki uzaklaşmak istemenize, belki uzak yerlere taşınmak ya da iş hayatı için yeni yapılanmalara doğru yönelik kararlar almanıza neden olabilir. Hukuksal bir süreçte de bir bitiş kapanış yaşanabilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

8.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla eş ya da ortaklıklardan kaynaklı gelirlerinize olan bakış açınızköklü bir dönüşüme uğrayarak farkındalığınızın artmasına neden olacaktır. En derin duygularınıza kadar sızmış olan bazı gerçekleri artık net bir şekilde görmüş olacaksınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

7.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde köklü bitişler yeni başlangıçlar, ya da ilişkilerinize, partnerinize, ortaklıklarınıza olanbakış açınızda köklü dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

6.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla günlük rutin hayat düzeninizde, çalışma koşullarınızda ya da sağlık konusunda ciddi anlamda köklü bir dönüşüm yaşayabilirsiniz

Yükselen Başak ve Başak Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

5.evinizde gerçekleşecek olan Dolunaylabir aşk biter ama sizi köklü bir şekilde dönüştürür, ya da hiç duygunuz kalmadı sanıyorsunuzdur ama çok ciddi bir aşk şuanda sizi kapıda bekliyordur, çocuk, yatırım ya da yeni bir hobi alanına ciddi bir şekilde yönelmek için net bir karar almak isteyebileceğiniz gibi, çocuğunuz ya da çocuk konusu, bir yatırım konusu ya da yaratıcılığınızla ilgili alanlarda yaşadığınız olaylar sizi köklü bir şekilde dönüştürüyor olabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

4.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla köklerinize inerek yumuşak karnınıza dokunan, aileye, yuvaya atalara ait belki inançlarınıza kadar inmek, yada yaşadığınız yerle ilgili kökten temizlik yapacağınız köklü dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

3.evinizde gerçekleşecek olan Dolunaylaeğitim öğrenim, ticareti alanlarda, kardeş, kuzen, yakın çevrenizdeki kişilerle olan anlaşma ya da sözleşmeler, ya da fikirsel ayrılıklardan kaynaklanan yol ayrımlarına gelebilir, net kararlar almak isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

2.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla kaynak yaratma, üretim gücünüze yönelik, gelir gider dengesiyle alakalı, yetenek ve becerileriniz, öz değer duygunuza yönelik konularda bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

1.evinizde gerçekleşecek olan Dolunaylayıllardır asendantınızdaki varlığıylakimi zaman kendinizi yok ederek, kimi zaman da kendinizi yoktan var ederek küllerinizden yeniden doğmanıza sebep olanPlüton, artık ne istediğini ve ne istemediğinizi çok iyi bilen biri olmanıza olanak sağladı. Ve şimdi artık hayatınızı köklü bir şekilde dönüştürecek kararlar alacak gerçek gücü elinizde tutuyorsunuz. Bu gücü nasıl kullanacağınız artık sizin elinizde.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

12.evinizde gerçekleşecek olan Dolunaylabilinçaltı korkularınızın uyanması, rüyalar, eski anlar ve hatıralarla dolu bir döneme geçiş yapıyor olabilirsiniz. Asendata sırtımızı döndüğümüz bir evde gerçekleşen bu dolunay sizi kendinizle yüzleştirmek için bilinçaltınızı kullanabileceğini gösteriyor olabilir. Bu durum kulaklıkla müzik dinleyerekdışardan gelen seslere, mesela evdeki seslere, evdeki insanların konuşmalarına, gürültülerine kulak tıkamak gibi birşeydir. Şimdi o sesleri yavaş yavaş dinlemeye başlayabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (11-17 Temmuz Haftası)

11.evinizde gerçekleşecek olan Dolunayla sosyal çevrenizde bulunan arkadaş ve dostluklarınızla olan gönül bağlarınızda bitişler kopuşlar meydana gelebilir. Hayalini kurduğunuz bir dilek, yada gelecek için emek verdiğiniz bir istek, dilek için artık son noktaya gelmiş olabilir ve bu isteğinizi gerçekleştirmek için bir şeyden vazgeçmek zorunda olabilirsiniz. Ya da şimdi tam olarak koşullar sizi tam olarak destekleyerek verdiğiniz emekleri gerçekleştirmek için tek bir hamle yapmanızı bekliyor olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI