13-19 Eylül haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

13-19 Eylül haftası burç yorumları...


Aşkın, sevginin, güzelliğin, sanatın ve paranın gezegeni Venüs Akrep burcuna geçti. 7 Ekime kadar da Akrep burcunda kalacak olan Venüs ilişkilerde yaşanabilecek derin ve tutukulu aşkları, yada duygusal krizleri tetikleyebilir. Aşkı tutkulu ve derinlerde yaşamak isteyen Akrep, ilişkilerde kendini sahiplenici ve kıskançlıklar şeklinde gösterebilir. Yine ilişkilerde parasal krizleri tetikleyebilir.

İlişkilerde ve parasal konularda yengeç ve oğlaklara destek verirken aslan, kova ve boğaları ise zorlayacaktır.

Savaş ve mücadelenin, cinsellik ve irademizi temsil eden gücün, enerji ve eforumuzu sarf ettiğimiz alanı gösteren gezegen Mars ise, düşük olduğu Terazi burcuna geçti. 30 Ekime kadar Terazi burcunda kalacak olan Mars ilişkilerde uyum, denge, eşitlik ve adaleti yakalamak için savaş ve mücadele göstereceğimizi ifade eder.

Koç ve Yükselen Koç Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 8.evinizde seyahat ederken, Mars da 7.evinizde seyahat ediyor olacak. Evlilik, ortaklık, ortak değerlerde hareketlenmelerin olacağı, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 7.evinizde seyahat ederken, Mars da 6.evinizde seyahat ediyor olacak. Günlük yaşam, çalışma ortamı, fiziksel sağlığınız, evlilik ve ortaklıklarda hareketlilik, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 6.evinizde seyahat ederken, Mars da 5.evinizde seyahat ediyor olacak. Aşk, çocuklar, yaratıcılık, yatırımlar, günlük yaşam, çalışma koşulları ve fiziksel sağlığınızı ilgilendiren alanlarda hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 5.evinizde seyahat ederken, Mars da 4.evinizde seyahat ediyor olacak. Ev, aile hayatı, aşk, çocuklar, yaratıcılık, yatırımlar ile ilgili alanlarda hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 4.evinizde seyahat ederken, Mars da 3.evinizde seyahat ediyor olacak. Eğitim ve öğrenim, yakın yerlere yapılan seyahatler, yakın çevre ilişkileri, ev, aile hayatında hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başak Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 3.evinizde seyahat ederken, Mars da 2.evinizde seyahat ediyor olacak. Maddi kaynaklar, yetenekler, öz değer duygusu, beden, eğitim ve öğrenim, yakın yerlere yapılan seyahatler, yakın çevre ilişlilerinde hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 2.evinizde seyahat ederken, Mars da 1.evinizde seyahat ediyor olacak. Kişilik ve karakter, dış görünüşünüz, etrafınızdaki insanlar, maddi kaynaklar, yetenekler, öz değer duygusu, bedeninizi ilgilendiren konularda önemli hareketlenmeler ve yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 1.evinizde seyahat ederken, Mars da 12.evinizde seyahat ediyor olacak. Hastane hapisane gibi kapalı yerler, kontrol dışı gelişen olaylar, içsel alem, inzivaya çekilmek, kişilik ve karakter, dış görünüşünüz, etrafınızdaki insanlarda önemli hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Yay ve Yükselen Yay Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 12.evinizde seyahat ederken, Mars da 11.evinizde seyahat ediyor olacak. Sosyal çevre, gelecek umutlarınız, dernek vakıf gibi kalabalık insan toplulukları, hastane, hapisane gibi kapalı yerler, kontrol dışı gelişen olaylar, inzivaya çekilmek, içsel alemde hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 11.evinizde seyahat ederken, Mars da 10.evinizde seyahat ediyor olacak. İş, kariyer ve meslek hayatınız, sosyal çevre, gelecek için ümit ettikleriniz, dernek vakıf gibi kalabalık insan topluluklarında hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.,

Kova ve Yükselen Kova Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 10.evinizde seyahat ederken, Mars da 9.evinizde seyahat ediyor olacak. Yüksek eğitim ve akademik kariyer, kutsal ve ulvi değerler, yurt dışı eğitim yada seyahatler, iş, kariyer ve meslek hayatınızda hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Balık ve Yükselen Balık Burçları (13-19 Eylül)

Bu hafta Venüs 9.evinizde seyahat ederken, Mars da 8.evinizde seyahat ediyor olacak. Kredi ve borçlar, ortak değerler, ortak kazanımlar, yüksek eğitim ve akademik kariyer, kutsal ve ulvi değerler, yurt dışı eğitim yada seyahatler ile ilgili alanlarda hareketlenmeler, yeni adımların atılması söz konusu olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI