18 Temmuz-24 Temmuz Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

18 Temmuz-24 Temmuz Haftası burç yorumları...


Geçen hafta gerçekleşen Plütonik Oğlak Dolunay’ının etkisini oldukça sert bir şekilde devam ettiğini tüm hafta boyunca gözlemleyeceğiz. Yorgunluk, bitkinlik, tükenmişlik, stres, gerginlik, sağlık sorunları, hayat akışında tıkanıklıklar bizi zorlayacak gibi görünüyor. Haftanın ilk gününde Plüto Merkür karşıtlığı aile ve iş hayatındaki görev ve sorumluluklarla ilgili sert kırıcı konuşmalar, manipüle etmek, manipüle edilmek, iletişimde sert keskin ve net bitişlere varan konuşmalar söz konusu olabilir.

18 Temmuz Pazartesi günü Venüs Yengeç burcuna geçecek ve 11 Ağustosa kadar Yengeç burcu seyahatini devam ettirecek. Aşkın, sevginin, güzelliğin, sanatın, paranın gezegeni Venüs Yengeç burcunda yücelimde olduğu konumdayken ilişkilerimizde daha anaç, sevgi dolu, besleyici enerjide bir Venüs çalışacaktır. Aidiyet duygularımızın yükseldiği, ailemizle, sevdiklerimizle birlikte daha yoğun vakit geçirerek mutlu olabilir, hatıraları anımsamak, eski güzel günleri yâd etmek isteyebiliriz. İlişkilerde evliliğe doğru adımlar atmak isteyebiliriz.

19 Temmuz Salı günü Merkür Aslan burucuna geçecek ve 4 Ağustosa kadar Aslan burcu seyahatini devam ettirecek. Zihnimiz daha yaratıcı, eğlence ve ketif odaklı, kişisel çıkarlarını ön plana alan, iletişim tarzımızda egosal faktörlerin devreye girdiği fikirsel çatışmalar, bencille yaklaşımlar, kendi düşünce ve fikirlerini yüceltme başkalarını küçümseyen tavırlar gözlemleyebiliriz.

20 Temmuz Çarşamba günü Güneş Plüto karşıtlığı, ona buna kafa tutmalar, üste çıkmaya çalışmak, büyük ego savaşlarına girmek gibi oldukça sert enerjileri çalıştırabilir.

23 Temmuz Cumartesi günü Güneş Aslan burucuna geçecek ve 23Ağustosa kadar Aslan burcu seyahatini devam ettirecek. Yaşam kaynağımız, yaşama sevincimiz olan Güneş Aslan burcunda kendi yöneticiliğinde olduğu konumda oldukça güçlü bir şekilde çalışacaktır. Yeni aşklar, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler, yaratıcılığın artması, hayatın keyif veren alanlarına odaklanmak söz konusu olabilir.

23 Temmuz Cumartesi günü Merkür Jüpiter üçgen açısı, yeni fırsatları karşımıza çıkarabilir, yeni girişimlerde bulunmak için yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebiliriz.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, şimdi gelelim yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Aile hayatı ve iş hayatında gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili alanlarda, yatırım, yaratıcılık alanlarında hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

İletişimde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde aile, yuva, ev hayatınızla ilgili konularda hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Para giriş çıkışında gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde yakın çevre ilişkilerinizde, eğitim öğrenim ve ticari alanlarında hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

İkili ilişkilerde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde maddi kaynaklarınız, yetenek ve becerileriniz, bedeniniz, öz değer duygunuzu yükseltecek hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Fiziksel ve psikolojik sağlığınızda gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde çok daha yaşam dolu, yaşama sevincinizin yükseldiği, parlamaya, dikkat çekmeye başlayacağınız, fikir ve düşüncelerinizi ortaya koyma konusunda hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Aşk hayatınızda ve sosyal çevrenizde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde biraz insanlardan uzaklaşarak izole olmak isteyebilirsiniz, bilinçaltınızda hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Aile hayatı ve iş hayatında gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde sosyal çevrenizde, içinde bulunduğunuz grup, vakıf ve derneklerde hareketlenmeler, yeni umutlar söz konusu olabilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

İletişimde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde iş, meslek ve kariyer alanlarında hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Para giriş çıkışında gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde yeni fikir ve düşünceler, yeni eğitimler, yeni seyahat planları söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

İkili ilişkilerde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde ortak değerlerde, kredi ve borçlar, nafaka, miras gibi konularda hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Fiziksel ve psikolojik sağlığınızda gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde eş, ortak ve ortaklı ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (18-24 Temmuz Haftası)

Aşk hayatınızda ve sosyal çevrenizde gerginlikler, tıkanıklıklar, sert ve gerilimli enerjiler aktif olurken, Aslan burcuna geçiş yapan gezegenlerin etkisiyle önümüzdeki günlerde günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız, genel sağlığınızla ilgili alanlarda hareketlenmeler söz konusu olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI