20-26 Eylül haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

20-26 Eylül haftası burç yorumları...


Pazartesi ve Salı günü etkisini hissedebileceğimiz Merkür Jüpiter üçgen açısı ile yeni bir eğitim öğrenim, ticari faaliyet, ortaklı bir girişimde bulunmak, yada fikir ve düşüncelerimizi ifade edebileceğimiz akıcı bir gün geçirebiliriz.

Salı günü Ay’ın Koç burcuna geçişiyle Mars ile karşıtlık enerjisine girerek ilişkilerimizde bizi zorlayarak duygusal gerginlik yaşamamıza sebep olabilir.

Çarşamba günü Merkür ile kare açıya giren Plüton ilişkilerimizde iletişimde bulunurken kırıcı, yıkıcı bir üslup ile münakaşa yaratan enerjilerden uzak durmaya gayret  göstermek gerekebilir.

Cuma günü akşam saatlerin Uranüs ile kavuşan Ay, Venüs ile karşıt açısını boğa akrep temalarıyla ekonomideki ani iniş çıkış hareketliliğine ve ilişkilerimizde yaşanabilecek ani gelişmelere sebep olabilir.

Aynı gün Merkür durağan (S) hareketine başlayarak ilişkilerimiz üzerinde durmamız gerektiğini düşündürtmeye başlayacak ve ilerleyen günlerde de retroya geçtiğinde, ilişkilerimiz üzerinde durmakla kalmayıp oturup üzerinde düşünmekten artık kaçış olmadığını anlamış olacağız.

Hafta genelinde gerçekleşecek olan önemli açısal bağlantılardan bahsettikten sonra, gelelim 21 Eylül salı günü gerçekleşecek olan Dolunayın ana teması ve yükselen burçlara göre olan etkilerine.

Balık Başak aksında gerçekleşecek olan Dolunay, yükselende Aslan’dan aldığı ego ve kimlik bilincini ön plana alan, ektiklerimizi biçeceğimiz hasat zamanımızın geldiğini, balık teması ise akış ve teslimiyet bilinciyle hareket etmemiz gerektiğini işaret ediyor.

Yöneticisi Güneş’in 2.evde olması ana konumuzun para ve finans konuları olacağını işaret ediyor.

Ayrıca, yeniay enerjisinde olan Venüs ve Mars’ı faz ilişkisi ile değerlendirdiğimizde, yeni başlayan yada yeniden şekil alan ilişkilerimizde Venüs’ün Uranüs’ten aldığı karşıtlık açısı ilişkilerimizde ani gelişebilecek olayları ifade ediyor. Para ve finans açısından değerlendirdiğimizde dolunayla birlikte özellikle cuma günü etkisini daha fazla hissettirmesi muhtel olan ekonomideki ani iniş çıkışları gözlemleyebiliriz. Merkür Jüpiter olumlu açısı eğitim ve ticaret alanında desteklerken, Plüton ile kare açısı iletişimde üslubumuza dikkat edilmezse Uranüs Venüs karşıtlığı ile ilişkilerimizde yaşanabilecek ani ayrılıkları işaret edebilir.

Koç ve Yükselen Koç Burçları (20-26 Eylül)

6/12 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile ilişkilerinizde kontrolünüz dışında gelişen olaylar, gerçeklerden kaçma isteği, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. İş hayatınızdaki ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki, arkadaş ve dostalarınızla olan ilişkilerinizde destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları (20-26 Eylül)

5/11 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile sosyal çevreniz, içinde bulunduğunuz gruplar, gelecek için hayallerinize olan inancınızda belirsizlikler, biraz içe yönelme belki geri çeklime eğiliminde olmak isteyebilirisiniz. Birlikte çalıştığınız, birlikte yaşadığınız kişilerle farklı bakış açılarına sahip olduğunuzu fark edebilir ve iletişim kırmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma hayatınızda iş, kariyer ve meslek hayatınızdaki kişilerle olan ilişkilerinizden destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları (20-26 Eylül)

4/10 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile ev ve iş hayatınızda önemli gelişmelerin ve kararların alınacağı zamanlarda olmakla beraber aynı zamanda kafa karışıklığı, gerçeklerden kaçma isteği, genel bir içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişimde zorlanabilirsiniz. Yüksek eğitim, yurtdışı bağlantıları, uluslararası ticaret konularında destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları (20-26 Eylül)

3/9 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile eğitim ve öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, yüksek eğitim, yurtdışı bağlantılar, ticari faaliyetleri içeren konularda belirsizlikler, kafa karışıklıkarı, yada geri çekilme, kendi içinize yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Aile hayatınızdaki kişilerle ve eşiniz yada partnerinizle olan iletişimde zorlanabilirsiniz. Ortak değerler alanında eş yada aile üyelerinden yanda destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları (20-26 Eylül)

2/8 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile  maddi ve manevi krizler içeren konularda gerçeklerden kaçma isteği, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Yakın çevre ve birlikte çalıştığınız yada yaşadığınız kişilerle olan iletişiminizde zorlanabilirsiniz. Eş, ortak yada ortaklı işler yaptığınız kişilerden destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları (20-26 Eylül)

1/7 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay sizi oldukça yakından etkileyecek eş, ortak ve ortaklı işler yaptığınız kişilerlerle olan ilişkilerinizde yaşanan belirsizlikler sebebiyle gerçeklerden kaçma isteği, yada geri çekilme, kendi iç dünyanıza yönelme eğiliminde olmakla beraber önemli kararlar da almak isteyebilirsiniz. Aşk hayatı, çocuklar ile olan ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız yada birlikte yaşadığınız maddi destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları (20-26 Eylül)

6/12 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile hayatınızın gidişatında yön belirleme konusunda belirsizlikler, gerçeklerden kaçma isteği, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Aile hayatınızdaki kişilerle olan iletişiminizde zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda yada çocuklarınızla olan ilişkilerinizde destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları (20-26 Eylül)

5/11 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile  aşk, çocuklar, yatırımlar içeren konularda gerçeklerden kaçma isteği, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizdeki kişilerle olan iletişiminizde zorlanabilirsiniz. Aile üyelerinden yada aile büyüklerinden olan kişilerden (gizli destek de alıyor olabilirsiniz) destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay Burçları (20-26 Eylül)

4/10 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile iş ve aile hayatınızı içeren konularda isteksizlik, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Maddi konularınızı içeren alanlarda iletişimde olduğunuz kişilerle biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ve sosyal çevrenizdeki kişilerden destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları (20-26 Eylül)

3/9 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile eğitim öğrenim ve yakın çevre ilişkilerinizi ilgilendiren konularda isteksizlik, belirsizlik, yada geri çekilme, içe yönelme eğiliminde olabilirsiniz. İş, kariyer ve etrafında bulunan kişilerle olan iletişiminizde zorlanabilirsiniz. İş, kariyer ve meslek hayatınızdaki kişilerden maddi yönden, özgüven özdeğer tazeleyici etkiler, yada yeteneklerinizi destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burçları (20-26 Eylül)

2/8 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile  maddi ve manevi krizler içeren konularda net olmayan, belirsizlik yaratan durumlar içerisinde kendinizi bulabilir ve bu sebeple de kendi içinize yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Eğer bir işe girişilecekse paradaki konularda alıncak olan kararlara dikkat etmekte fayda var. Yüksek eğitim, ticari faaliyetler, yurtdışı bağlatıları ile ilgili konularda zorlanmakla beraber aynı zamanda bu alanlarda şans ve fırsatlarla karşılaşabilir yüksek eğitim, akademik kariyer alanlarında destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burçları (20-26 Eylül)

1/7 aksınızda gerçekleşecek olan Dolunay ile kendi kişiselliğiniz, eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde yaşanan belirsizlikler, yön belirlemekte yaşanan psikolojik gerginlikler, alınganlıklar, depresif haller, isteksizlik, geri çekilme, kendi içine yönelme eğiliminde olabilirsiniz. Sosyal çevre ve ortak değerler ile ilgili konu ve alanlarda iletişimde zorlanmalar. Eş yada ortaklardan yana gizli destekler yada ilahi yardımlar alarak destekleyici etkiler ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle...

Sevgilerimle…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI