25-31 Ekim haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

25-31 Ekim haftası burç yorumları...


Haftaya Ay, İkizler burcunun meraklı halleri bize eşlik ediyor olacak. Doğal olarak bol bol iletişimde halinde olmak, ilişkilerimizle ilgili her türlü bilgi toplamak peşinde koşuyor olacağız. Zihnimiz ilişkilerimizde adalet ararken, dünden bugüne neleri gözden kaçırmış olabilirim acaba ? Düşünceleriyle arka planda geziniyor olacağız.

Salı günü Venüs Neptün karesi, dolunaydan sonra içsel olarak ilişkilerimizde yaşamış olduğumuz yanılsamaları, hayal kırıklıklarını, belkide kendi kendimizi kandırdığımız gerçeğini bize göstermeye çalışırken, diğer taraftan yeni bir ilişki içinde olanlar için, ya da finans ile ilgili bir yatırım söz konusu ise aldanma aldatılma enerjisini açığa çıkarabileceği için dikkatli olmakta fayda var.

Çarşamba günü akşamüstü saat 4-5 civarlarında Ay Neptün üçgeni ile sezgilerimizin en güçlü ve yoğun olduğu zamanlarda ruhsal ve manevi konularla ilgilenebilir, aile üyelerimizle yardımlaşabilir, evsiz, yurtsuz insanlara yardımlarda bulunabilir, ailevi konuları onarabiliriz.

28 ekim gece saat 00:30 civarlarında ilişkilerimizde, aile hayatımızda ya da iç dünyamızda Ay Plüton karşıtlık açısı duygusal patlamaların dışa vurumu şeklinde tezahür edebilir.

Perşembe günü Venüs Jüpiter ile sekstil açı enerjisi yüksek eğitim akademik kariyer, din, inanç ve felsefi alanlarda, yurtdışı seyahatler, hak hukuk adalet konularında şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Cuma günü Ay aslan burcunda ilerlerken Satürn ile karşıtlığa, Güneş ve Uranüs’e de T-kare yapacağı için oldukça duygusal açıdan zorlayıcı ani duygusal ve egosal tepkiler vermek söz konusu olabilir.

Cumartesi günü Ay Venüs ile üçgen açı bağlantısıyla aşk ve parasal konularda iyimser bakış açısıyla yaklaşmak isterken, Ay’ın Jüpiter ile olan karşıtlık enerjisi, sevgi, aşk ve kimlik çatışması yüzünden istesemde yapamıyorum olmuyor yürümüyor dedirten cümleler kurdurmaya, ya gidip acısını alış veriş yaparak çıkaracağım, ya duygusal tepkiler vereceğim, ya da gidip kendimi yemek yemeye vereceğim dedirtebilir.

Koç ve Yükselen Koç Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 8.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 8.evinizde kalmaya devam edecek. Eş, ortak ve ikili ilişkiler alanlarında, ortak değerler, kredi ve borçlar, cinsellik, okült bilgiler ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 7.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 7.evinizde kalmaya devam edecek. Çalışma koşullarınız, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin hayatınız, fiziksel sağlığınız, eş, ortak ve ikili ilişkiler alanlarında, eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 6.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 6.evinizde kalmaya devam edecek. Aşk, çocuklar, hayattan keyif almak, yaratıcılığınız, yatırımlarınız, çalışma koşullarınız, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin hayatınız, fiziksel sağlığınızı ilgilendiren alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 5.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 5.evinizde kalmaya devam edecek. Ev, aile, yuva, ev hayatınız, kökler, vatan, aşk, çocuklar, hayattan keyif aldıklarınız, hobileriniz, yatırmalarınız ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 4.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 4.evinizde kalmaya devam edecek. Eğitim ve öğrenim, kendini ifade etmek ve iletişim kurmak, yakın çevre ilişkileriniz, ev, aile, yuva, ev hayatınız, kökler, vatan, yaşadığınız yer, en derinlerde kalan duygularınız olan yumuşak karnınız ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Başak ve Yükselen Başak Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 3.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 3.evinizde kalmaya devam edecek. Öz kaynaklarınız, öz değer duygunuz, beden ve eğitim ve öğrenim, kendini ifade etmek ve iletişim kurmak, yakın çevre ilişkileriniz ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 2.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 2.evinizde kalmaya devam edecek. Kişiliğiniz ve karakteriniz, hayata olan bakış açınız, etrafınızda bulunan insanlar, maddi kaynaklarınız, öz değer duygunuz, beden ve yetenekleriniz ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 1.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 1.evinizde kalmaya devam edecek. Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar, hastane hapisane gibi kapalı yerler, bilinçaltınız, gizli düşmanlıklar, kişiliğiniz ve karakteriniz, hayata bakış açınız, etrafınızda bulunan insanlar ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Yay ve Yükselen Yay Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 12.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 12.evinizde kalmaya devam edecek. Arkadaşlarınız ve dostlarınız, dernek vakıf gibi ortak amaç için bir arada bulunduğunuz gruplar, gelecek için umut ettikleriniz, kontrolünüzün dışında gelişen olaylar, hastane hapisane gibi kapalı yerler, gizli düşmanlıklar, bilinçaltınız, mistik psişik gibi alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 11.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 11.evinizde kalmaya devam edecek. İş, kariyer ve meslek hayatınız, arkadaşlarınız ve dostlarınız, dernek vakıf gibi ortak amaç için bir arada bulunduğunuz gruplar, gelecek için umutlarınız ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Kova ve Yükselen Kova Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 10.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 10.evinizde kalmaya devam edecek. Din, inanç, felsefe, yurtdışı seyahatleri, ticari faaliyet ya da eğitim öğrenim, iş, kariyer ve meslek hayatınız ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Balık ve Yükselen Balık Burçları (25-31 Ekim haftası)

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş bu hafta 9.ev konularınızı aydınlatmaya başlayacak ve 22 kasıma kadar da 9.evinizde kalmaya devam edecek. Ortak değerler, okült bilgiler, kredi ve borçlar, miras, din, inanç, felsefi konular, yüksek eğitim ve akademik kariyer, yurtdışı seyahatleri ile ilgili alanlarda eski ama yeni farkında olmaya başlayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle...

Sevgilerimle…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI