28 Mart-3 Nisan haftası burç yorumları… - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

28 Mart-3 Nisan haftası burç yorumları…


Haftaya Ay Boğa burcu enerjileriyle başlıyoruz. Ay’ın gün içerisinde Kuzey Ay Düğümüyle olan kavuşumu, aile, yuva, anne, kadınlarla ilgili konulara duyulan maddi ve manevi anlamdaki huzur ve güven ihtiyacını vurgularken, yöneticisi Venüs, Satürn ve Mars ile kavuşumdave Mars’ın da Ay Düğümlerini kareliyor olması, hayatımızda yıllardır sabitleşmiş olan ilişki modellerine karşı farklı davranış modelleri ile yaklaşarak ilişki modellerimize vermiş olduğumuz tepkileri, ilişki geliştirme tarzımızıdeğiştirmek için büyük mücadele içerisinde olacağımızı göstermektedir.

5 NisanSalı günü Satürn’le Mars kavuşuyor olacak ve yepyeni bir, 2 yıllık Satürn Mars döngüsünü başlatmış olacak. Astrolojide ikimalefik (kötücül) gezegen olarak geçen Satürn ve Mars’ın kavuşmasıbüyük malefik Satürn, küçük malefik Mars’ın birleşerek yoğunlaşan bir enerjiyi açığa çıkaracağını göstermektedir.Geçtiğimiz kasım ayında gerçekleşen Boğa burcundaki tutulmanın tetiklenmesine de sebep olacak ve en çok da sabitlerin son derecelerinde gezegenleri olanları en çok etkileyecektir.Asker, polis, ordu ve komuta düzeninden ve disiplininden, savaş, şiddet, güç ve her türlü mücadele gerektiren sert ve zorlayıcı enerjilerden bahsedebiliriz.Ayrıca Venüs ve Juno’nun da kavuşuma eşlik diyor olması, evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar üzerinde de sert ve zorlayıcı etkisinin güçlü bir şekilde hissedilebilir olacağını göstermektedir.

Aynı gün Jüpiter’in Güney Ay düğümüne yapmış olduğu üçgen açıyla Mars’a destek verirken diğer yandan da Jüpiter’in Kuzey Ay Düğümüne desekstil açı desteğini Venüs’e verdiğini görüyoruz. Doğal olarak evlilik, ilişkiler ve ortaklıklara ait olan eskiye dayalı, ya da geçmişten gelen sorunların üzerinde yeni davranış modelleri uygulayarak yenilenmeye, tazelenmeye doğru ilahi desteği alarak ilerleyebileceğimizi göstermektedir.

Yine 5 Nisan Salı günü Venüs, yücelimde olduğu Balık burcuna geçecek ve 2 Mayıs’a kadar da Balık burcundaki seyahatini devam ettirecek. Aşk, sevgi ve değer verme ölçütümüz olan Venüs’ünhoşgörü eşiğinin en yüksek seviyede olduğu,dünyevi anlamdan daha çok ruhsal ve manevi boyuta yükseldiği ve yüceldiği konumdadır. Gönül bağı kurduğumuz, sevgimizi, kalbimizi, gönlümüzü verdiğimiz insanlara daha çok merhametle yaklaşacağımız, belki hayalini kurduğumuz aşka, ya da sanatsal bir alandaki hayale, ya da yolunu gözlediğimiz maddi konudaki bir ideale kavuşabileceğimizi göstermektedir. Benefik (iyicil) bir gezegen olan Venüs Balık burcu seyahati süresince diğer benefik (iyicil) bir gezegen olan Jüpiter’le de kavuşarak ulaşabileceğimiz en yüksek şansı, kısmeti, nasibe ulaşabileceğimizi ifade etmektedir.

9 Nisan Cumartesi günü Jüpiter Neptün 23 derece balık burcunda kavuşumda olacaklar. Birçok şans ve fırsatlarla karşılaşabileceğimiz, hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz, ruhsal ve manevi yönden zenginleşip büyüyebileceğimiz olanaklarla kaşı karşıya kalacağımız zamanlardayız.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim,yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 12.evinizde gerçekleşecek olup geçmişe yönelikİlişki ve ortaklıklarla ilgili bilinçaltınızda hesaplaşmalar, şifalanmalar söz konusu olabilir.Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle meslek hayatınıza yönelik kazanç elde etmek konusunda şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 11.evinizde gerçekleşecek olup geleceğe yönelik hayallerinizi gerçekleştirmek adına kariyer hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle farklı kültürlerden yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 10.evinizde gerçekleşecek olup kariyer hayatınıza yönelik birçok iş fırsatlarıve olanakları ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle eş ya da ortaklardan yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 9.evinizde gerçekleşecek olup din, inanç ve felsefi konular, yüksek eğitim ve akademik kariyer, yurt dışı eğiti seyahat ticari faaliyetlere yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle ilişkiler yoluyla şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 8.evinizde gerçekleşecek olup ortak değerlere yönelik birçok maddi ve manevi olanaklarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle çalışma koşulları, günlük hayat düzeni üzerinden şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 7.evinizde gerçekleşecek olup eş, ortak ve ilişkilerinize yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle aşk, çocuklar, yatırımlardan yana da çalışma koşullarınızı ya da günlük hayat düzeninizi oluşturmak adına şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 6.evinizde gerçekleşecek olup çalışma koşullarınıza ve günlük hayat düzeninize yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle aileden yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 5.evinizde gerçekleşecek olup aşk, çocuklar, yatırımlar, hayattan keyif aldığınız konulara yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle yakın çevre ilişkilerinizden yana, kendinizi ifade ettiğiniz alanlardan yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 4.evinizde gerçekleşecek olup aileden, arsa, arazi emlak gibi alanlara yönelik birçokfırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle maddi kaynaklarınız, yeteneklerinizden yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 3.evinizde gerçekleşecek olup eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz alanlara yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle kendi şansınızı kendinizin yaratabileceği şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 2.evinizde gerçekleşecek olup maddi kaynaklarınız, yetenekleriniz, öz değerinize yönelik birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle bilinçaltı yargılarınıza yönelik kalıplaşmış korkularınızla yüzleşebilmek adına şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (28 Mart-3 Nisan Haftası)

Jüpiter Neptün kavuşumu 1.evinizde gerçekleşecek oluphayallerinizi, isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz birçok fırsatlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ayrıca Plüton’un Kuzey Ay düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan  yana da şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkündür.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimler…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI