29 Ağustos-4 Eylül Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

29 Ağustos-4 Eylül Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Başak burcunun son derecelerinde başlayıp, Terazi burcuyla devam ediyor olacağız. Başak yeniayının etkisi hala devam ediyor. Hepimiz hayatlarımızda yeni bir düzen oluşturmak istiyoruz. Fakat Venüs Satürn karşıtlığı maddi manevi her yerden elimizi kolumuzu bağlamış, üstüne Venüs Uranüs karesiyle olmadık masraflar, değersiz hissettiren aniden gelişen durumlarla ne yapsam hayatımı rayına sokamıyorum, bir düzen tutturamıyorum dedirtiyor.

Özellikle Pazartesi Salı ve Çarşamba günü Mars, Güneş’e kare, Jüpiter’e sekstil yaparken, Jüpiter’de Güneş’e 150’lik yapıyor olacak. Yani çalışmak, üretmek, hayatımıza bir düzen kurmak isterken biraz fazla aceleci davranışlar sergileyerek gereksiz risklere giriyor olabilir, karşımıza çıkan şans ve fırsatları doğru okuyamıyor ya da değerlendiremiyor olabiliriz, rızkımız nasibimiz önümüze geldiğinde onu sadece kendi çıkarlarımızı gözeterek eyleme geçtiğimiz müddetçe, Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olabiliriz.

30 Ağustos Salı günü Ay Terazi burcunda ilerlerken Chiron’la karşıtlık yapacak. Eş, ortak ve ikili ilişkilerde ben/sen ve alma/verme dengesindeki eşitsizliklerden kaynaklanan canımızı yakan durumları gösterirken, Ay’ın Kad Uranüs’le kavuşumuna yapmış olduğu 150’lik açıyla, canımızı yakan konuların aslında artık bize hizmet etmeyen klişeleşmiş eski davranış kalıplarımızdan kaynaklandığını ve buna karşı artık davranış değişikliğine gitmemiz gerektiğini ifade ediyor olabilir.

31 Ağustos Çarşamba günü Ay Plüto karesiyle, eş, ortak ve ikili ilişkilerde maddi ve manevi konularda, sevildiğini, değerli olduğunu, değer gördüğünü hissetme ve sevgiyi alıp vermede kendimizi eksik ve yetersiz hissediyor, yeteri kadar partnerimizden gereken desteği alamadığımızı düşünüyor olabiliriz. Ruhumuz daralmış, kapana kıstırılmış gibibir halde olabiliriz. Duygusal kontrolümüzü sağlayamayıp ilişkilerde duygusal öfke patlamaları ya da kopmalar söz konusu olabilir.

2 Eylül Cuma günü Merkür Jüpiter’e karşıtlık yaparken, Mars’a üçgen Jüpiter’e sekstil açı yapıyor olacak. İlişkiler ben/sen, alma/verme dengesinde aşırı ve abartılı olan inançlarımızı ve düşüncelerimizi ifade etmek, eyleme geçirmek isteyebiliriz. Ne kadar doğru, ne kadar yanlış orası tartışılır… Bazen gerçekleri görmek ya da kabul etmek istemeyiz. Karşımıza çıkan fırsatları eyleme geçirirken gerçekten doğru olanı eyleme geçirmekle, doğru olduğunu zannettiğini eyleme geçirmek arasındaki ince ayrıntıyı kaçırmamak, faydalı ve verimli olanı uygulamaya geçirip düzen yaratmak isterken enerji ve eforu çok fazla alana akıtarak dağılabiliriz. Bu durumda isteklerimizi sadece düşüncede eyleme geçirmek öteye gidemediğimizi gözlemlemiş oluruz.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Günlük hayat düzeninize, sağlığınıza ve çalışma koşullarınıza yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. İlişkilerden yana fırsatlar, gelişmeler gözlemleyebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Aşk hayatınıza, çocuklarınıza, yatırım kanallarınıza, hobilerinize yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. İlişkilerden yana fırsatlar, gelişmeler gözlemleyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Aile, yuva, ev hayatınıza yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Belki bir yatırım konusunu, belki bir aşkın, belki de çocuklarınızla ilgili bir konuyu hayata geçirmek için elinize geçen fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz yazılı ya da sözlü alanlara yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. İş, kariyer, meslek hayatınız ve toplum önü görünürlüğünüze yönelik bir alanda eyleme geçmek için aileden, kardeşlerden gelen bir destek ya da şansı değerlendirebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Maddi kaynak yaratmak ve üretmek konusunda yetenek ve becerilerinize yönelik yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Din, inanç, felsefi alanlarda, akademik kariyer, yurtdışı eğitim ya da seyahatlerden yana fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Kendinize, karakterinize, etrafınızda bulan kişilere çeki düzen vermek,  yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Ortak değerler, harcama dengeleri, okült bilgilerle ilgili alanlarda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Kontrolünüz dışında gelişen olaylara, bilinçaltı dünyanıza, endişe, korku ve kaygılarınıza yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Eş, ortak, ya da ikili ilişkilerden yana şans ve fırsatlar, belki yeni bir ilişki gündeminize gelebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Sosyal çevrenize, gelecek hayallerinize yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Günlük rutin hayatınıza, ya da çalışma koşullarınıza yönelik şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

İş, kariyer, meslek hayatınıza yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Aşk, çocuklar, yatırımlar, hobilerinizle ilgili alanlarda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Din, inanç, ruhsal ve manevi konular, akademik kariyer, yurtdışı konularına yönelik alanlarda yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Evden çalışmak, emlak, arsa, toprak işleriyle ilgili görüşmeler yapabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

Ortak değerler, kredi ve borçlar, harcamalar dengesi, okült konulara yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Eğitim öğrenim alanlarında ya da yakın çevrenizden akıl ya da yatırım desteği alacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (29 Ağustos-4 Eylül Haftası)

eş, ortak, ikili ilişkiler alanlarınıza yeni bir düzen getirmek istiyorsunuz. Yetenek ve becerilerinize, özdeğer duygunuza yönelik konularda, para girişi ve çıkışı ile ilgili konularda aileden gelecek ya da ev hayatınıza yönelik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI