6-12 Eylül haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

6-12 Eylül haftası burç yorumları...


Haftaya Ay’ın Başak burcu geçişiyle başlangıç yapıp ertesi gün de Başak yeniayı ile devam edeceğiz.

Ayın Başak burcuna geçişiyle duygusal olarak zihnimiz ilişkilerimize ve parasal konulara odaklı ve en ince ayrıntısına varana kadar, değer verdiğimiz şeyleri bir terazide ölçüp tartmak isteyebiliriz.

Pazartesi günü Güneş, Uranüs üçgeni ile kişiliğimizi ve egomuzu sıra dışı bir tarzla ön plana çıkarabilecek ani gelişmeler ile öz değer duygularımıza yüklemiş olduğumuz negatif duygularımızdan ve korkularımızdan özgürleşebiliriz.

Yine pazartesi günü Venüs, Jüpiter üçgeni ile aşk, ilişkiler, parasal konularda sosyal ve toplumsal kimliğimizi ortaya çıkararak sınırlarımızı genişletebilir, ilişkilerimizde varolan zihinsel sınırlamalardan özgürleşebilir, yenilik ve aydınlık bir zihinsel değer algısı  ile bolluk bereket bilincimizi aydınlığa kavuşturabiliriz.

Bir diğer kişisel gezegenimiz olan Mars, Plüton ile olan üçgen açısıyla bize tüm bunları yapabilecek desteği sunduğunu gösterirken, azim ve çalışma gayretiyle mücadele gücünü ve desteğini içimizde hissettirecektir.

Salı günü gerçekleşecek olan başak yeniayı özellikle öz kaynaklarımız, öz değer duygumuz, yeteneklerimiz, bedenimize vermiş olduğumuz değer algısını Uranüs’yen bir bakış ile şifalandırmaya yardımcı olacak, korkularımızın üzerine gidebilme gücü verecek olan hayatımızda ani gelişmelere sebep olabilir.

Kimimiz için bu bir ilişkiden özgürleşmek şeklinde tezahür edebileceği gibi, kimimiz için de toplumsal öğretilerle aktarılan zihinsel düşünce kalıplarından özgeleşmek ile mümkün olabilecektir.

Uranüs’ün başak yeniayı ile uyumlu olan üçgen açı desteği ile teknolojik ve dijital platformlarda yeni başlangıçlar ve belki sağlık alanında dijital gelişmelerin başlangıçları da söz konusu olabilir.

Koç ve Yükselen Koç Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 6-12 aksınızda size günlük rutin hayatınızı, çalışma ortamınızı, çalışma koşullarınızı destekleyecek ani gelişmeler getirebilir. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda uyum yakalayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 5-11 aksınızda size aşk, çocuklar, yatırımlar ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz ani gelişmeler getirebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyum ve denge yakalayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 4-10 aksınızda size aile, yuva, ev hayatında ani gelişmeler getirebilir. Denizaşırı yolculuklar, ticari faaliyetler, yüksek eğitim alanlarında şans ve fırsatlar elde edebileceğiniz ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 3-9 aksınızda size eğitim ve öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade edebileceğiniz ani gelişmeler getirebilir. Aile hayatınızda uyum ve denge yakalayabileceğiniz zamanlarda olabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 2-8 aksınızda size öz kaynakalarınız, yetenek ve becerileriniz, öz değer duygunuzu geliştirebileceğiniz ani gelişmeler getirebilir. Eğitim ve öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz ve kendinizi ifade edebileceğiniz alanlarda uyum ve denge yakalayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları (6-12 Eylül)

Başak yeniayı 1-7 aksınızda size kişiliğinizi, karakterinizi ortaya koyabileceğiniz ani gelişmeler getirebilir.  Öz kaynakalarınız, yetenek ve becerileriniz, öz değer duygunuzu geliştirebileceğiniz uyum ve dengeye ulaşabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 12.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size biraz içe dönmeyi, ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz olumlu olumsuz her şeyi etraflıca düşünüp değerlendirmeye alırken, bir yandan da ortak değerlerle ilgili alanlarda ani gelişmeler getirebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 11.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size sosyal çevreniz, içinde bulunduğunuz kalabalık gruplar, gelecek için umutlarınız, istek ve dilerinizle ile ilgili alanlarda ani gelişmeler getirebilir. Biraz yalnız kalmak ve ilişkilerinizi değerlendirmek için kendi iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 10.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size iş, kariyer ve meslek hayatınızda çalışma koşullarınız üzerinde ani gelişmeler getirebilir. Sosyal çevrenizde, içinde bulunduğunuz gruplar içerisinde uyum, denge, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 9.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size din, inanç, felsefi, akademik kariyer, yurtdışı eğitim öğrenim, yada ticari faaliyetler, hak ve hukuk konularında ani gelişmeler getirebilir. İş, kariyer ve meslek hayatında uyum, denge, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 8.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size ortak değerler, kredi ve borçlar, okült bilgiler, gizli kalmış bilinmeyen konularla ilgili alanlarda ani gelişmeler getirebilir. Din, inanç, felsefi, akademik kariyer, yurtdışı eğitim öğrenim, yada ticari faaliyetler, hak ve hukuk konularında şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burçları (6-12 Eylül)

Haritanızın 7.evinde gerçekleşen Başak yeniayı size evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanlarında ani gelişmeler getirebilir. İlişkisi olmayanlar için belki yeni bir ilişki yeni bir tanışma söz konusu olabilir. Ortak değerler alanlarında şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI