9 Mayıs-15 Mayıs Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

9 Mayıs-15 Mayıs Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Aslan burcuenerjileriyle başlıyoruz. Gün genelinde ilgi görmek, sevildiğimizi hissetmek, takdir edilmek isterken, Satürn’le olan karşıtlığı duygusal anlamda karamsar, ya da kendimizi baskı altında hissediyor ve ya duygularımızı ifade etmekte güçlük çekiyor olabiliriz.

10 Mayıs Salı günü Merkür4 derece İkizler burcunda durağan hareketine başlayıp, 14 Mayıs’ta İkizler burcunda Retro hareketi ile gerilemeye başlayıp Boğa burcunun 26 derecesine kadar devam ederek, 16 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Ay Tutulmasının tetikleyicisi olacak. İletişim ve haberleşmede, eğitim ve öğrenim hayatımızda, yakın çevre ilişkilerimizde, fikir ve düşüncelerimizi ifade etmek ve paylaşmak, ticari faaliyetler ile ilgili alanlarda askıda kalan işlerin, görüşmelerin tamamlanması, yarım kalan projeler üzerinde zihin çalıştırmak kafa yormak gerekebilir.

11 Mayıs Çarşamba Koç Jüpiter Koç burcuna geçiş yapacak ve 28 Ekime kadar Koç seyahatini devam ettirecek; bolluğun ve bereketin, nasip ve kısmetlerimizin, bize nasip edilen rızkın gezegeni Jüpiter, mitolojide babası Kronos’u tahtından indiren en küçük oğlu Baştanrı Zeus’tur. Toplumdaki etik, ahlaki düzenin temsilcisi ve adalet savunucusudur. Toplumda yazılı olmayan örf ve adetler kurallarını temsil eder. Bir gündüz gezegeni olan Jüpiter elementsel doğası gereği Koç burcunu aslında sever. Balık burcundan sonra Koç burcu geçişiyle hayatlarımızda hızlanacak yeni girişimleri destekleyecektir. Tabi Koç burcunun yöneticisi olan Mars savaş tanrısı olduğu için toplumda savaşların başlamasına da öncülük edecektir. Toplumda ülkeler arasındaki savaşları tetikleyecektir.

15 Mayıs Pazar günü Güneş’le Neptün arasındaki sekstil açı ile hayallerimizi gerçekleştirmek isterken, aynı gün Güneş’in Satürn’le de kare açı yapması başarısız olacağımız konusunda korkularımız olduğunu, güven eksikliğini hissetmemize sebep olabilir. Merkür’de ikizlerde gerilediği için, içten içe kendimizi çok da rahat ifade edememekten kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca Ay’ın dolunaya doğru ilerlemesi sebebiyle de kendini gösterme, ifade etmek konularında Güneş Satürn karesiyle otorite figürleri ile olan anlaşmazlıkları da ifade edebilir.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

1.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size yeni bir iş, ilişki ya da evlilik ve ya çocuk sahibi olmayı, yeni bir yere taşınmayı, deniz aşırı uzak yerlere seyahatler yapmayı, ruhsal ve maneviyat yönünden zenginleşmeyi getirebilir.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

12.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter sizeruhsal büyüme ve şifalanma, hastane ve hapishane gibi kapalı yerlerde bulunma, yurt dışına açılmak, yaptığınız işle tanınabilir, dünyevi isteklerden elinizi eteğinizi çekebilir, içe yönelerek izole olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca ilahi güç tarafından korunmayı verecektir.Yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir ev alabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

11.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size sosyal çevrenin genişlemesi, anne desteği almak, gelecek için gerçekleştirmeyi hedeflediği isteklerin ne kadarını elde ettiyse o kadar başarı vardır ortada ve bu başarının artık keyfini sürmeyi istiyor olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden destek görebilir, ruhsal ve manevi konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Kariyerden elde edilen kazançlarda artışlar olabilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

10.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size itibarın artması, aile hayatında, iş ve kariyer hayatında yükselme, saygınlık kazanma, ev, arsa, arazi, emlak, araba almak konularında şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

9.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size ufkun gelişimi, hayatta yükselişe geçmek, çocuk sahibi olmak, yatırım yapmak, eğitim öğrenim alanlarında gelişme, yakın çevre ilişkilerinde büyüme, bir çok seyahatlere çıkmak, araba alım satımları gibi konularda şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

8.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size ortak değerlerde kazanç ya da kayıplar, miras almak, nafaka almak, emekli aylığına bağlanmak, taşınmak, ev yada araba almak, ebeveynlerden destek almak, ölüm, ruhsal zenginliğe ulaşmak, dünyevi istek ve arzulardan uzaklaşıp maddi manevi değerlerini paylaşmaya yönelmek, ruhsal ve manevi konulardan para kazanmak ya da danışmanlık almak açısından şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

7.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size toplumda iyiliğiyle bilinen, maddi ya da maneviyat yönünden zengin, yabancı ya da yurt dışı bağlantılı, ve ya farklı felsefeye sahip kişilerle tanışıp anlaşıp yeni bir ilişkiye başlamak, içinde bulunduğu sosyal gruplarda destek görmeyi, yakın çevre ilişkilerinde iyileşmeler, eğitim öğrenim hayatında büyüme, genel olarak hayatta yükselme açısından şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

6.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size iş hayatında gelişmeler, maddi kaynaklarda artış, işte uzmanlaşma ve iş yükünde artışlar, fizik beden sağlığı için diyet yapmak, günlük rutin hayatında belirli bir düzene girmek, ruhsal ve manevi konularda büyümekşans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

5.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size yaratıcı yeteneklerinizle ekran önüne çıkmak, yeni bir aşk, çocuk sahibi olmak, yüksek eğitim ve akademik kariyerde, yurtdışı eğitim, ticaret ve seyahatlerde, içinde bulunduğu sosyal gruplarda şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

4.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter sizeçocuk sahibi olmak, yer değişimi, kariyerde başarı, gayrimenkul alım satımı ile ilgili alanlarda şans ve fırsatlar getirebilir.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

3.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size eğitim ve öğrenim hayatı ile ilgili eğitici faaliyetlerde bulunmanıza katkı sağlayabilir. Yakın yerlere bir çok yolculuklar yapabilir, kardeş, kuzen, komşu gibi yakınları ile olan ilişkilerinde büyüme ve gelişme kaydedebilirsiniz.Yeni bir ilişki, yada mevcut olan bir ilişkievliliğe doğru ilerleyebilir.Sosyal ve toplumsal gruplar içerisindeki arkadaşlardan yana şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Yurtdışı seyahatleriyle, akademik kariyerde, ruhsal ve manevi konularda büyüme ve genişleme elde edebilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (9-15 Mayıs Haftası)

2.evinizden giriş yapacak olan Jüpiter size yeteneklerini geliştirmek adına eğitim alarak öz değer duygusunun gelişimine katkı sağlayabilir. Yazılı sözlü alanlarda bilgi birimini aktarabilir, yayabilir. İş, kariyer ve meslek hayatında ilerlemeler kaydedebilir. Ortak değerlerden kazanç elde edebilir. Derin ve okült bilgilerle ruhsal yönden büyüme sağlayabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI