İşte 21 Şubat-27 Şubat Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

İşte 21 Şubat-27 Şubat Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Terazi burcunda ve son derecelerinde başlıyoruz, ikili ilişkiler, eş, partner ve karşımızdaki kişilere odaklı, diğer kişilerle birlikte hareket etme enerjisinde başlayıp, günün ilerleyen saatlerinde ilerleyen saatlerinde Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle, mücadeleci ve sezgilerimizin de oldukça güçlü olduğu bir günün enerjisinde olacağız. Ay fazının son dördün evresine doğru ilerlemesiyle içsel motivasyon enerjimiz güçlenecek ve daha çok hırslı bir şekilde kendimizi ortaya koyma isteğinde olacağız.

21-22 Şubat Pazartesi ve Salı günlerinde Güneş Fomalhaut Kraliyet Yıldızı ile kavuşum enerjisinde olacak. Mitolojide cennetin kapılarının bekçileri (Doğu-Batı-Kuzey-Güney) olarak geçen 4 Melekten Cebrail’i temsil eden ve Balığın ağzı olarak geçen fomalhaut kraliyet yıldızı mistik ve psişik konuları, hayallerin gerçekleşmesini kişiye mümkün kılarken, bu mistik psişik güçleri kendi çıkarına kullandığında kişiye verdiği gücü kaybettireceği şeklinde bilinmektedir. Doğal olarak Güneş fomalhaut kavuşumundayken isteklerimizi, dileklerimizi, hayallerimizi gerçekleştirmek için içsel dualarda bulunabiliriz. Ruhsal ve manevi konularla ilgili hayal ettiğimiz bir konuyu hayata geçirmek için harekete geçebiliriz.

Ayrıca fomalhaut ile kavuşumda olan Güneş’in Ay ile üçgen açı bağlantısında olmasıyla dua, dilek ve isteklerimizin kabul olma ihtimalinin en makbul olduğu zamanlarda olacağımız için dua ve dileklerimize her zamankinden çok daha fazla dikkat etmemiz gerekecektir.

23 Şubat Çarşamba günü Mars Neptün sekstil açı bağlantısında olacak ve ertesi günde Venüs ve Vesta’nın da aralarına katılmasıyla uzun zamandır odağımızda olan, ya da hayalini kurduğumuz bir ilişki için yeni bir adım atmak isteyebiliriz. Yine uzun zamandır emek verip odaklandığımız, spiritüel bir alanda hayal ettiğimiz bir konuya adım atmak isteyebiliriz. Mars’ın, Venüs’ün, Vesta’nın Plüto’ya çok yakın olması sebebiyle, hayatımızdaki bu yeni adımların oldukça güçlü bir şekilde etkisi altına gireceğimizi ve diğer bir taraftan da bizi güçlü bir şekilde dönüştürecek enerjilere de sahip olacaktır.

24 Şubat Perşembe akşamı Merkür Uranüs karesinin aktifleşmesiyle iletişimde zorlanmalar, ani ve tepkisel iniş çıkışlar, sert tartışmalar söz konusu olabilir. Her türlü teknolojik ve internet ortamlarında ve iletişimsel alanlarda zorlanmalar yaşayabiliriz.

25 Şubat Cuma günü Venüs Neptün sekstil açısının aktifleşmesiyle aşk, ilişkiler ve finansal konulardaki hareketlenmeleri, yeni ilişkileri yeni iş imkanlarının tezahür etmesine sebep olabilir.

Yükselen Koç ve Koç Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte bilinçaltı çalışmaları, mistik psişik gibi spiritüel alanlarda çalışmalar yapabilir, ya da bu alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz emek verdiğiniz bir iş ya da ilişki adına yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda ani iniş çıkışlar yaşamamak adına düşünerek hareket etmeye çalışmalısınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte sosyal çevrenizde, dernek ya da grup çalışmalarıyla veya gelecek hayallerinize yönelik konulara eğilebilirsiniz. Uzun zamandır yüksek eğitim aldığınız, akademik bir alanda, hukuksal bir mevzuda, ya da yurtdışı alakalı alanlarda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Kişisel alanınızda olan kişilerle fikirsel ayrılıklar yaşayabilir, aniden tepkisel bir şekilde karşılık verebilirsiniz. Biraz daha sakin olmaya çalışmak gerekebilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte iş, kariyer ve meslek hayatınızla ilgili alanlarda önemli gelişmeler açığa çıkabilir ve bu yeni alanlara doğru yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz emek verdiğiniz ortak değerleri ilgilendiren alanlarda, miras, kredi borç, ya da okült çalışmalar ile ilgili alanlarda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hastane, hapishane gibi kapalı alanlar, hesapta olmayan maddi konular, kontrolünüz dışında gelişen olaylarla aniden gelişen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte din, inanç, felsefi alanlar, akademik kariyer, hukuksal mevzular, yurtdışı bağlantılı, ticaret iş ya da eğitim seyahatlerine yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz emek verdiğiniz bir iş ya da aşk ilişkisi adına yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki arkadaş ve dostlarınız, aynı amaç için bir arada bulunduğunuz kişilerle ani gelişen iniş çıkışlar, ya da kriz yaratan ortamlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (21-27 Şubat Haftası

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte ortak değerler, cinsel konular, gizli ilimler, okült bilgiler gibi alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz emek verdiğiniz günlük rutin hayatınıza getirmek istediğiniz düzen ya da bir iş olanağı konusunda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. İş, kariyer ve meslek hayatınızla ilgili alanlarda ilişkide olduğunuz kişilerle aniden gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte eş, ortak, ortaklı ilişkilerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz bir aşk ilişkisi, çocuk, yatırım ya da hobinize yönelik bir alanlarda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Din, inanç, felsefi, akademik kariyer, yurtdışı bağlantılı konular, hukuksal mevzular ile ilgili alanlarda ani gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız, birlikte çalıştığınız kişilere yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır aile, yuva, aileniz gibi olan insanlar, yaşadığınız yer, aile üyeleriniz ile olan ilişkilerinize yönelik yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ortak değerler, cinsel konular, okült bilgiler, kredi ve borçlar, miras gibi alanlarda aniden gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte aşk, çocuk, yatırımlar, hobileriniz ile ilgili alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır eğitim ve öğretim hayatınıza yönelik konularda, yakın çevre ilişkilerinize yönelik yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Eş, ortak, ortaklı yapılan işler, ikili ilişkiler alanlarında aniden gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte Ev, aile, yuva, ev almak, ev satmak, anne olmak, ya da anneniz, aile büyüklerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır kendinizi geliştirmek için para harcadığınız, yetenekleriniz, bedeniniz, öz değer duygunuzu ilgilendiren alanlarda

yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Günlük rutin hayatınız, birlikte çalıştığınız kişiler, çalışma koşullarınız, evcil hayvanlarınız ile ilgili konularda ani gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır karakterinizi geliştirmek adına kişisel gelişiminize vermiş olduğunuz emeklerin sonunda kendinizi ortaya koymak için yeni yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aşk, çocuklar, yatırımlar, hobileriniz ile ilgili alanlarda ani gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte maddi kaynaklarınız, öz değer duygunuz, yetenekleriniz ile ilgili alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır kontrolünüzün dışında gelişen olaylar, hastane hapishane gibi kapalı kaldığınız alanlar, bilinçaltı dünyanıza yönelik

yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ev, aile, yuva, emlak, arsa, arazi gibi alanlarda ani gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (21-27 Şubat Haftası)

Haftanın ilk gününde Güneş’in fomalhaut yıldızıyla kavuşum enerjisine girmesiyle birlikte kişisel gelişimize, kişisel isteklerinize ve etrafınızda buluna kişilere yönelmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır içinde olduğunuz emek verdiğiniz sosyal çevrenizdeki insanlar, arkadaşlarınız ve dostlarınız, gelecek hayallerinize yönelik yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkileriniz, kendinizi ifade ettiğiniz alanlarda ani gelişen iniş çıkışlarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle...

Sevgilerimle...

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI