Ay, Boğa burcunda ilerliyor - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Ay, Boğa burcunda ilerliyor


#zamanınkalitesi

Ay, Boğa burcunda ilerlediği hafta sonu enerjisinde Uranüs etkisiyle tetiklenecek olan dürtüsel eylemlere, aşırı güvene veya saldırgan davranışlarla yenilmeyi işaret edecektir. Sonu rahatsız edici olabilecek sonuçların gelmemesi için hareket geçmeden önce düşünmeli ve derin bir nefes alarak hamlenizi yapmalısınız. 

Bu noktada hayatın içinde gerçekten neyin peşindesiniz? Amacınız ve hedefiniz ne? Ne kadar planlısınız ve neyi ne kadar elde etmeyi amaçlıyorsunuz? Hedefinize ulaştığınızda elde ettiğiniz tatmin gerçekten istediğiniz şey midir? Belki de istediğinizi aldığınızdaki sonuçlara üzüleceksiniz.

Hayat tamamen deneyim yaşamaktan ve ders almaktan ibarettir. Harekete geçmeden önce ölçülülük, nezaket ve diplomasiyle davranıp düşünceli olma alıştırması yapmak yerinde olacaktır.

Belki hakikaten hızlı hareket etmeniz gerekiyordu. Bu göksel kombinasyon esneklik ve zerafetle hızla değişen koşullara uyum sağlamayı destekliyor. Akılcı ruhun yaratıcılıkla birleşmesine ve kendinizi daha avantajlı konuma getireceğinize emin olun. En iyisi muhakemenizi ve zekanızı kullanarak ayaklarınız üzerinde durmaktır.

Şimdi tereddüt etme zamanı değil, zihinsel olarak dengeli ve hızlı hareket etme zamanı. Dar kalıplar veya ezberlenmiş düşüncelerin dışında düşünerek hareket edin. Bazen bir kayıp ya da yenilgi olarak görünen şeyin arkasında çok daha büyük bir zenginlik yatıyor olabilir.

Bu noktada çevrenizde olup bitenlerin farkında olun. Neyi hak edip neyi hak etmediğinizi netleştirin. Evrensel ve kozmik düzenin sizin için hareket etmesine izin verirken, ilahi plan tarafından verilen bilgelik ve zekanın size en iyi şekilde hizmet edeceğine güvenin. Gerisini sizin adınıza ilahi zaman halledecektir.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
23Ekm

Güneş, Akrep burcuna giriyor

16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor