Başak burcunda Yeniay bereketin kökleri sağlamlaşıyor - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Başak burcunda Yeniay bereketin kökleri sağlamlaşıyor


#zamanınkalitesinde Hafta sonu boyunca Ay, Aslan burcunda seyahat ederken, haftaya damgasını vuran enerjilerde Balık, Neptün ve Mars karşıtlığı varken Terazi, Venüs şans bolluk ve bereket gezeni Kova, Jüpiter’e doğru yaklaşıyor. Önümüzdeki hafta başına Güneş, Uranüs olumlu açısıyla başlayacağız.

Mars Başak’ta kendini derin köklere sabitlemek enerjisini çalıştıracaktır. Özellikle pazar günü Mars ve Plüton arasındaki olumlu bakış açısıyla kendinizi ve hayatınızı güvende hissetmek, çalışmak ve iş hayatının getirdiği kaotik sıkıntılı konulara çözüm üretmek yanı sıra emek sarf edilen her şeyde pozitif geri dönüşümler elde etmek mümkün olacaktır. Bu göksek kombinasyon, hayatınıza nasıl yön verdiğiniz, kendinizi nerede ve ne şekilde dengelemeniz gerektiği konusunda yardımcı olacak enerjileri hayata geçiriyor.

Hafta başından itibaren etkili olacak Güneş, Uranüs desteğiyle Dünya üzerindeki sınırsız potansiyellere hızlı bir dalış yapmak mümkündür. Gelip geçici dış koşullar ne olursa olsun sizi inancınız doğrultusunda besleyecek şekilde hareket etmelisiniz. Mars Neptün karşıtlığı öngörü ve basiret eksikliğinin yaratacağı kayıp ve aldanma konularına işaret ederken aynı zamanda ilham ve sezgiler yoluyla gelecek bolluk ve refah fırsatlarını da yakalamayı mümkün kılacaktır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken konu ve doğru bakış açısı: “Hayatın kurbanı değilsin!” motivasyonu olmalıdır.

Aslan, Ay’ı eğer negatif enerjilerden ve düşüncelerden topraklanmış ve içsel olarak kararlıysanız, hiçbir şeyin sizi kökünden sökemeyeceğini ve istek ve niyetlerinizi kolaylıkla tezahür ettirme yeteneğine sahip olduğunuzun altını çiziyor. Buradaki mesaj basittir. Hayatınız güvende ve emniyette ilerlerken kendiniz için koyduğunuz hedeflere yönelik çalışmalar ödüllendirilecektir. Özellikle önümüzdeki hafta salı günü olacak Başak yeniayı pozitif birçok fırsatı da gündeme getirecek. Uranüsyen etkiyle düşünüldüğünde yeni maddi kazanç kaynakları veya kariyer fırsatları kendiliğinden ve beklenmedik şekilde gündeminize oturacaktır. Yanı sıra Venüs Jüpiter bağlantısı maddi kaygılarınıza rahatlatıcı çözümlerin de geleceğinin altını çiziyor. Ve ve aile konularında ya da çocuklarla ilgili masraf ve giderlerde yerine getirilmesi gereken sorumluluklarınızı kolaylıkla başarabilirsiniz. 

Yatırım faaliyetlerinizden de pozitif gelirler elde etmeniz mümkün olacaktır. Unutmayın ki maddi dünyadaki her şey iç dünyanızın bir yansımasıdır. Durdurulamaz ve sarsılmazsın bir eğride hareket ettiğinizin bilincinde olabilirsiniz. Dengeli ve ayakta kalmaya odaklı hareket ettiğinizde, yalnızca hayatta kalmaktan ziyade hedeflediğiniz başarıya kolayca geçebileceğinizi bilin. Büyüme asla düz bir çizgi üzerinde izlemez; ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olan şey kendiliğinden önünüze getirilecektir. Uzun ve sağlıklı bir ağacın yere tutunması için çaba sarf etmesi gerekmez. Rüzgârla uçup gitmeyeceğini bilir, çünkü kökleri toprağın derinliklerindedir.

Aynı şey ilişkiler için de söz konusu olacaktır. Süregelen ilişkiler bu yeniay enerjisiyle beslenerek daha da olumlu şekilde ilerleyecektir. Hali hazırda hiç ilişkisi olmayanlar için bu yeniay sürpriz aşkları da gündeme getiriyor.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı