Dağınık zihinleri toplama zamanı... - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Dağınık zihinleri toplama zamanı...


#azamanınkalitesi

Haftasonu enerjisinde dağınık zihinleri toplama zamanı...

Haftasonuna Ay Balık enerjisiyle gireceğiz. Alıcılığın yüksek, empati ve hassasiyetler doruk noktasında olacaktır. Kendinizin en iyi halini ortaya koymak, uyuşukluk yerine hayata karşı pozitif bir bakış açısı geliştirmek, maneviyata önem vermek, kendini kurban bilincine düşürmeden karşınızdakilere empati ve sempati yaparak algılarınızı yükseltmek konusunda destekleneceksiniz. Kendimin en iyisi nasıl olurum sorularına içsel sezgilerinizle cevaplar bulacağınız bir gün enerjisini yaşayacağız.

Hayatın içinde bazen sorularınıza cevaplar ararken en merkezdeki cevabı gözden kaçırabilirsiniz. Güneş ve Ay’ın su elementlerinden uyum içinde olacağı hafta sonu kalitesinde hem içsel sezgi ve ruh bütünlüğü elde ederek gözünüzün önünde daha önceden fark etmediğiniz konuların cevaplarını görür hale gelebilirsiniz. Ve hem de ilişkilerde uzun zamandır istediğiniz ve beklediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz.

Merkür Uranüs karşıtlığı ani gündem olabilecek konularla yüzleşseniz bile, ister aile içinde kadın ve erkek olarak, ister ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde anne ve babayla olan konularda rasyonel ve kalıcı çözümler üretebilecek potansiyelin de çalışacağını işaret ediyor. Bilgiye açık olmak, çok yönlü olmak ve daha önce yüzleşmeye hazır olmadığınız konularla yüzleşmek, bunları kaldırmak ve yönetmek cesaretine sahip olmak ve nihayetinde sorunlarınıza ihtiyaç olan çözümleri üretmek için Balık Ay’ının sezgiselliğini maksimum düzeyde kullanabilirsiniz.

Şimdi ve şu anda her şeye hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz, becerileriniz keskin, bu yere bilgelik ve bilgiyle geldiniz ve hayatınızın yeni bir aşamasının başlamak üzere olduğunu hissediyorsunuz. İnsanlar siz güveniyor. Bu göksel kombinasyon yeni şeylere başlamak için hayırlı birtakım zamanlar içinde olduğumuza işaret ediyor.

Maddi anlamda paranın değerini en iyi bildiğiniz günlerdesiniz. Gündemdeki maddi dalgalanma ve çalkantılar, maddi istikrarınızı daha sağlıklı bir zemine taşımanıza yardımcı olacaktır. Venüs Oğlak’ta kalıcı ve istikrarlı gelirler konusunda dengeleyici olacak. Parasal varlık ve gelir kaynaklarınızın yapılanması sırasında kıtlık bilincine düşmeden ancak güvenli adımlarla ilerleyerek hareket etmelisiniz. Bu süreç tasarruf tedbirleri uygulamanız için değil, var olan refah düzenini devam ettirmeniz için önünüze birtakım imkanlar sunuyor.

Yeni bir iş bağlantısı, yeni kariyer fırsatları, iş değişikliği gibi konulara hafta başından itibaren karar verip uygulamaya geçebilirsiniz. Hafta sonu enerjisi hangi yöne gitmeniz konusunda karar vermenize yardımcı olarak etkiyi hisler ve içsel uyanışlar vasıtasıyla sunuyor. Kendinizi dinleyin ve dinlendirin. Hiçbir şeye acele karar vermek veya acele cevap vermek zorunda değilsiniz. Zamanın sizin yanınızda olduğunu bilerek, agresyona yenilmeden, sakin ve düşünerek hareket ettiğinizde sonuçlar en yüksek faydanıza çalışacaktır.

İlişkiler anlamında gökyüzü karşınıza sizin gibi hassas ve algıları yüksek, güvenebileceğiniz ve sizi mutlu eden kişileri çıkartacaktır. Böylece hayatınıza giren kişilerle daha derin, daha yakın ilişkilere hazır olacaksınız. Henüz ortada bunları kanıtlayacak hiçbir şey yok gibi görünse de ani ve beklenmedik karşılaşmalar, tanışmalar da bu gökyüzü enerjisiyle mümkün olacak. Kendinizi tam olarak rol yapmadan olduğunuz gibi yansıtmalı, tamamen kendiniz olmalısınız.

Aşk, dostluklar ve uyumlu yeni bağlantıların hepsi şimdi var ya da size doğru geliyor. Kalpten vermeye ve almaya hazırsınız. Kendinizi güvende hissetmek için her türlü nedeniniz var. Başarınızı somut hale getirmek için ihtiyacınız olan her şey artık elinizin altında. Gücünüze, ışığınıza ve dünyaya hizmetinize adım atmaya hazır olduğunuzu bilerek harekete geçebilirsiniz! Gittiğiniz yön Kaderinizdir. Siz bu gerçeğe uyum sağladıkça ruhunuz sevinçle gülümseyecektir.

Herkese mutlu ve huzurlu haftalar diliyorum.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
03Ara
27Kas
19Kas
12Kas
06Kas

Merkür, Akrep burcuna geçişiyor