Daima haklı olmak, bazen çok yorucu olabilir - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Daima haklı olmak, bazen çok yorucu olabilir


“Daima haklı olmak, bazen çok yorucu olabilir”

Cumartesi gününe Ay Başak burcunda başlayacağız. Huysuz ve kuruntulu duygu ve düşünce çemberine girme eğilimine karşı kendinize dur demelisiniz. Kozmik düzen konular üzerinde detaylı düşünme ve analiz yaparak sağlıklı ve somut adımlar atabilme yönünde destekler veriyor. Belki de umutlarınızı hatalı vaatler veya hayaller üzerine kurdunuz veya değersiz seçimler yaptınız.

Haftasonu enerjisiyle bu kez kendiniz ve diğerleri için en yüksek plandan doğru seçimler yapmaya yönelik bir zihin akışı çalıştırmalısınız. Seçimler an’dadır ve şimdi şu anda gösterdiğiniz emek, çaba, incelik, detaylı ve hassas düşünme gücü, gelecekteki dengeleri sağlıklı şekilde kurarak ileri doğru ilerlemenize yardımcı olur.

Öte yandan oluşu olduğu haliyle kabul etmek zor gelse bile zamanın enerjisinin açığa çıkarttığı duygu halleriyle kabullenerek önünüze bakma motivasyonu artacaktır. Dahası kabullenişin getirmiş olduğu bir rahatlık duygusuyla da yükselebilirsiniz. Artık bu noktada sadece ileriye doğru adım atmanın mümkün olduğu bilinciyle hareket ettiğinizde, yeni bir düzen inşaa etme gücünüz açığa çıkacaktır. Belki yakın gelecek de çok daha önemli olacak bir işe, projeye, ilişkiye doğru gidiyorsunuz.

Mevcut koşullar size ne kadar negatif görünürse görünsün, hayal ve idealleriniz için emin adımları atma konusunda ne kadar tereddüt ederseniz edin, nihayetinde Başak enerjisiyle emek verdiğiniz her şeyin önünüze en güzel ödüller şeklinde çıkacağını bilmelisiniz. Başak fayda prensibiyle hayata ve oluşa izin verirken, çalışmaktan vazgeçmemek anlamına gelir. Şimdi ileriye yönelik sağlam bir temel oluşturmanız gerekiyor. Bu arzu ve hedefinizin dünya planıyla uyumlu olacağı bütün konular için geçerli olacaktır. Tazelikle, temizlenmiş ve arınmış olarak önünüzdeki işleri en doğru şekilde yapmaya odaklanmalısınız. 

Arzu ettiğiniz şeyin kader planıyla gerçekleşecek şey olduğu bilinciyle hareket ettiğinizde her türden mucize yeni ve güçlü bir temelden fışkırabilir. Neyi ve neden inşaa ettiğiniz konusunda net olun. Değerlilik, esenlik ve bütünlükten oluşan yapılara hayatınızda yer açmalısınız.  Haftasonu enerjisi, kendini anlama, kabul etme, yeniden başlama için size sağlam bir zemin hazırlayacaktır.

Pazar gününe çok daha güçlü ve zinde uyanabilirsiniz. Dahası aile ile birlikte geçirilecek güzel bir hafta sonu mutluluğu da sizi bekliyor olacak. Ruhsal ve duygusal olarak tatmin hissettiğiniz, derin ve uyumlu bağlantılar içinde olduğunuz bir zaman enerjisi çalışacaktır. Ay ve Venüs arasındaki olumlu açısal bağlantı bize samimiyet, ruhsal tatmin, doyum, haz odaklılık ve sevdiklerinizle geçirilen mutlu dolu anlar anlamına gelen göksel etkilerini gönderecektir. Unutmayın ki sevgi duygusu tüm yaraları iyileştirir ve yaşamı başlatır.

Karşılıklı sevgi alışverişi içinde hissedebileceğiniz zamanın kalitesinde özellikle Venüs gezegeni, emeklerin karşılığının maddi olarak da alınacağının garantisinin altını çiziyor. Birçok bakımdan yetkinliğinizi maddi manevi ispat edebileceğiniz, verdiğiniz sözlerin arkasında durabileceğiniz, duygusal olarak kendinizi karşınızda aynalayabileceğiniz ilişkilere adım atacağınız bir dönemden geçiyoruz. Satürn yönetimindeki Venüs bize istikrarlı ve güvenli ilerleme ile sağlam ve güçlü bir yapılanma vaad ediyor.

Yanısıra hafta başından itibaren kariyer hedeflerinize doğru giderken yatırımlarınız yönünde de uzun vadeli destekler alabileceğiniz adımları atabileceksiniz. İş hayatı ve sorumluluklar üzerinde haftasonu yapacağınız detaylı analiz büyük yardımcı olacaktır. Çok çalışıyor olabilirsiniz ve emeklerinizin karşılığında sürekli bir hak ediş çalışıyor olabilir. Bütün hak edişlerinizin sistemde güvence altında olduğunu unutmayın.

Nasip eksikliği veya kıtlık bilincine düşmeden, yetkin ve yeterlilik formunda bir planın işlediğine güvenerek ilerlemelisiniz. Öz eleştirilerinizi yaparken gereksiz dramalardan kaçının ve ego yaralanmalarına karşı dikkatli olun. Göksel etkiler olumlu etkilerinin yanı sıra bireysel bazda kişisel hayatlarınız üzerine sert etkilerini gösterdiğinde hayata karşı en doğru mesafeyi ayarlama sınavında olduğunuzu bilmelisiniz. Bu nokta gerek ilişkiler, gerek kariyer, gerek maddi konularla ilgili olsun, aşırı hassasiyet çalıştırmadan sağduyulu ve soğuk kanlı şekilde doğru davranışları açığa çıkartarak ilerlemeniz gereken durumlara işaret eder.

Bütün dramların mutlaka son bulacağını bilmelisiniz ve nihayetinde her zaman haklı olmanız da mümkün değildir Haklılık iddiasında bulunmak sağlıksız bir ego yapılanmasına yol açacağından, olayları daha üst bir perspektiften görerek hayata bakmayı seçmelisiniz. Güzel günler ve güneşli günler hayatı nasıl gördüğünüze bağlı olarak önünüze serilecektir.

Mutlu ve huzurlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!