Gökyüzünde derin analizler dönemi! Hafta sonu neler olacak? - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Gökyüzünde derin analizler dönemi! Hafta sonu neler olacak?


Bu hafta ve önümüzdeki hafta başı itibariyle göksel kombinasyonlar bizi kendi amaçlarımızı belirlemek için yönlendiriyor. Hedeflerinize ulaşmak için sizi neyin motive ettiğini bulmanıza imkân verecek derin analizler dönemindeyiz.

Gökyüzündeki büyük su üçgeni anın tadını çıkartarak deneyim akışında olmamızı isterken bir yandan da seçtiğiniz yol ya da belirlediğiniz niyet üzerinde ilerlemeye devam etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Peşinde olduğunuz hedef ve hayalin tam olarak ne olduğundan emin olmak için bu geçilmesi gereken bir yoldur. Hedeflediğiniz şeyi gerçekten istiyor musunuz yoksa başkalarının sizin hakkınızda düşündüğü şekilde ilerleme motivasyonunda mısınız? Kendinizi bir diğerine ispatlama güdüsüyle mi hareket ediyorsunuz yoksa sadece kendinizi kendinizin geçeceği bir yarışta mısınız?

Gökyüzü sert ve güçlü etkileriyle insanlığı bir yerden bir yere doğru ilerletecek tesirlerini gönderir. Hiç kimse yerinde sayamaz. Bir her an değişen koşullara uyum sağlama kapasitesiyle yaratılmış varlıklar olduğumuz için ister kariyer alanında, ister ilişkilerde veya ister sağlık konusunda olsun, gücü ve iradeyi elinden bırakmadan kendi yarattığı hedefine doğru gitmekle mükellef ediliriz. Bu noktada göksel kombinasyonlar hem bir taraftan bizi zorlayan enerjileri yayarken diğer taraftan da bizi iyileştiren, motive eden ve şifalandıran etkileri çalıştırır.

Kendimize deneyim akışına izin verdiğimiz de sınırlı benliğimiz tarafından yönlendirilmek yerine beklentilerimizi bizden daha güçlü bir plana teslim ediyor olmanın güveniyle hareket edebiliriz.  Şimdi göz önünde bulundurmanız gereken en önemli husus, odak noktanızı nereye yerleştirdiğinizdir, çünkü enerjinin akacağı yer orası olacaktır. Eğer kırgınsanız, dış dünya size kırgın olmak için daha fazla fırsat gösterecektir. Başkalarını kıskanıyorsanız, rekabetçi ve aşırı hırslıysanız, her zaman yeterli olmadığınızı hissedeceksiniz. Başkalarına karşı minnettarlık ve şefkate odaklanırsanız, minnettar ve sevgi dolu olmak için daha da fazla neden göreceksiniz. Bolluğu aradığınızda, hayatınızda bolluğun çoğalmasının esrarengiz yolları kendiliğinden açılacaktır.

Eğer kendinizden, güdülerinizden emin değilseniz veya nedenler arasında kayboluyorsanız sonuçlarınız da aynı derecede belirsiz olacaktır. Evrenin, niyetinize mükemmel bir şekilde uyan sonucu sağlayacağına güvenin. Böylece her zaman rüyaları gerçekleştiren çekim Yasasının olumlu etkilerini açığa çıkarabilirsiniz. Pozitif düşünmenin sonucu olarak birdenbire ortaya çıkan bolluk; mali kazançlar ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve iyi bir talihin paylaşımı mümkün olacaktır. Çoğu zaman kozmik düzenin akışını anlamasanız da İlahinin dolambaçlı yollara güvenerek hareket edebilirsiniz. Bazen bir hedef o kadar cezbedicidir ki peşinden koşarken kendinizi kaybedersiniz.

Zamanın kalitesinde gökyüzü sizi ister her zaman istediğiniz bir fırsat olsun, ister o bulunması yakalaması zor fırsat olsun, hangisi için odaklanıyorsanız o planda sizi destekliyor. Hayatın akışı içinde hareket ederken bir yandan sorumluluklarınızı yerine getirip diğer yandan da Dünyayı fazla ciddiye almamak gibi bir halin arasında orta noktayı bulabilir olmamız gerekiyor. Hayatın derslerini alır ve kalbinizi hafifletirseniz, yol ne kadar dolambaçlı olursa olsun aydınlığı görmeniz o kadar uzun sürmeyecektir. Doğrusu aslında bütün fark etmeniz gereken başından beri doğru yolda olduğunuzdur.

Kıtlık, yokluk veyoksulluk bilinciyle “yetersizlik” duygusu yolunuza gölge düşürür. Bu fikirler ve temel inançlar konusunda kendi içinize odaklanmalısınız. Kendinizi gerçekten bir hayal kırıklığı ve başarısız beklentilerin kurbanı olarak mı ilan etmek istiyorsunuz? Başkalarının sizi küçültmek istemesine izin verecek kadar mı başarıdankaçıyorsunuz? Yoksa elde ettiklerinizi kaybedeceğiniz korkusuna kapılıp ve hatta gereksiz yere sıkıca tutunup genişleme fırsatlarını kaçırmak mı istiyorsunuz?

Şimdi bu göksek kombinasyonların etkisi altında dünyayı görme şeklinizi değiştirmeye ve sınırlamalar algısından bolluk algısına geçmeye hazır olmalısınız. Risk alın, çünkü kendi yaptığınız bir hapishanede oturmaktan başka kaybedecek bir şeyiniz yok. Kapıyı açın ve sizden onu talep etmenizi bekleyen bolluğa doğru güvenli adımlarla ilerleyin.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı