Hafta sonu gökyüzünde neler olacak? - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Hafta sonu gökyüzünde neler olacak?


#Zamanınkalitesinde  ilahi zamanlama herkes için eşit olarak çalışıyor.

İnsanlık olarak zamanla birlikte kozmosta yaratıldığımızda her şey zamanın enerjisi altında değerlendirilir, daralır genişler veya değişir. Bizler geçmişin arkamızda ve geleceğin önümüzde olduğunu hayal ederek hayata doğrusal bir şekilde bakarız. Ancak hayat bildiğiniz gibi doğrusal değildir. Hayattaki her şey şimdi ve şu anda, yaratıcılığın ve güzelliğin, kaos ve düzenin muhteşem zamansızlığında oluşur.

Göksel anlamda kaotik zamanlardan geçerken, gökyüzü bize büyük dersler veriyor. Bu dersler ile kendimizin ve içinde bulunduğumuz dünyanın zaman enerjisini nasıl kullandığımızı test ediyor. Arzu ettiğiniz hayatı yaratmak için insanlığın dünyada her zaman yeterli vakti vardır ancak doğru hedefe doğru motivasyon ile hareket edilmelidir. Bu bağlamda kişisel sorumluluklar kadar toplumsal sorumluluklar da insanlık üzerinedir.

Satürn Kova retrosu ve Mars başak enerjisi bize bıkmadan usanmadan hayatı ve dünyadaki düzeni, kaostan huzura doğru çalışıp çabalayarak yükseltmemiz gerektiğine işaret ediyor. Bize ait olan dünyasal düzlemde sadece kendimiz için değil diğer insanlar içinde bir bütünüz. Bize ait olan zaten bizden esirgenmeyecek gelmesi gereken nasipler peşimizden gelecektir. Bu noktada kıtlık veya yokluk bilinciyle var olan düzenden kendimize bir pay çıkartmak adına insanlığa büyük zararlar vermek ne yazık ki zaman enerjisinde kendi bindiği dalı kesmek veya kendi kendinin kuyusunu kazmak şeklinde çalışacaktır.

Kariyer anlamında bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta başı itibariyle yeni düzenlemeler ve planlamalar yapabilirsiniz. İstemiş olduğunuz yada ihtiyacınız olan doneleri bir araya getirme, konsantre bir şekilde çalışarak organize olma ve hedef odaklı sonuçlar elde edebilmek mümkün olacaktır. Maddi anlamdaki endişelerinize değil, önünüze gelen fırsatlara odaklanmalısınız. İş ve kariyer anlamında beklenmedik yerlerden teklifler alabilirsiniz. Eski çalıştığınız iş yerleri veya çalışma arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelmek, yeni bir iş ortamı yaratmak, birlikte bir takım yeni iş faaliyetlerine doğru yönelmek mümkün olacaktır. Dönemin enerjisi çok çalışmayı gerektiriyor. Somut adımlar ile uzun vadeli planları hayata getirdiğiniz de kendinizde yükselen refaha da tanık olabilirsiniz.

İlişki yada aşk hayatınızda istek ve arzularınızın yerine getirilmesi için bir diğerini zorlama yada bir diğerinden bir takım beklentiler içine girme eğiliminden uzaklaşmalısınız. Aşk veya duygusal arzularınızın yerine getirilmesi için zamana ihtiyaç var. Hatta vücudun üreme döngülerinin bile kendi zaman çizelgesi vardır. Bazı şeyler önceden belirlenmiştir ve zorlanamaz.

Her şeyin bir mevsimi, İlahi ve uygun zamanlaması vardır, özellikle de kalp meseleleri söz konusu olduğunda. Sevgiyi bulmak, beslemek, vermek ve almak için her zaman yeterli zamanınız olduğunu unutmayın. Kozmik düzenin saati sonsuzdur ve mükemmel bir ritimle kalbinizin isteklerini yerine getirmek için işler. Doğru zamanların geleceğini bilerek kendinizi teskin etmelisiniz. Şu an sakinlik ve içsel huzuru yaratma zamanında olduğunuzu bilmelisiniz.   Aşk her zaman tam zamanda gelecektir. .

Belirli bir refah düzeyini kendinize çekebilmeniz için şimdi ve şu anda herne yapıyorsanız onu yapmaya devam etmelisiniz. Olumlu kalın ve yüksek titreşimli düşünce ve duygularda kalmaya kendinize söz verin. Her türlü negatif duygudan ve özellikle kıskançlık ve sahiplenme gibi konulardan uzak durmalısınız.

Neyi veya kimi sevdiğinizi ya da neyi arzuladığınızı tekrar düşünün. İstediğiniz şeyler aslında hayatınızı ele geçiren boğucu etkisi olan şeyler olabilir mi? Kalbinizi ve zihninizi zorlamadan hayatın akışı içinde önünüze gelen konularda agresyona kapılmadan sakinlik ve sükûnet ile konulara çözümler bularak hedef odaklı ilerlemeyi öğrenme zamanındayız.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı