Hafta sonunda Güneş, Başak; Ay, Boğa burcunda olacak - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Hafta sonunda Güneş, Başak; Ay, Boğa burcunda olacak


 #zamanınenerjisinde gökyüzü bize kişisel ve öz bakım döngüsünde olduğumuzu haber veriyor. Şimdi kendinizi kontrol etme ve kendine doğru cevaplar verme zamanındayız. “Kendinize bakıyor musunuz?”

İlk tercihiniz, kendi ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce başkalarıyla ilgilenmek olabilir. Kendinizi kontrol edin. Toprak elementinde olan Güneş ve Ay’ın bu etkileşimi Eylül ayı ilerledikçe Güneş’in Plüton’la üçgen açıya doğru ilerleyeceği bir zaman dilimi olacak. Ay’ın burç değişimlerine bağlı olarak madde boyutunda Güneş ve Plüton ile beraber göksel anlamda olumlu enerjiler altında olacağız. Eylül ayı birçok bakımdan maddi ve manevi olarak doyurucu şekilde yaşanacaktır.

Güneş’in Terazi burcuna geçeceği 21 Eylül ekinoks dönemine kadar olan zamanda fiziksel ve maddi formda yapılanmanın güçlü ve sağlıklı bedenle ancak mümkün olduğunu idrak etme zamanındayız. Bu hafta bu vurgu daha da güçlü hissedilecektir. Kendinizi tam ve eksiksiz bir beden ve ruh sağlığı içinde bulmak için kendinize bakmak zorunluluğu bu Ayki gündemin ana konusudur. Başak burcu sağlık, düzen ve organizasyonla ilgili bir burç olduğundan bedeni ruhtan ayrı bir merkezde düşünemezsiniz.

Sağlık konuları bu aya damgasını vuracaktır. Kendi aileniz veya sevdiklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek gerekebilir. Buna bağlı olarak düzenlerin tekrar gözden geçirilmesi de bir diğer ihtiyaçtır. Yanı sıra çocukların eğitim hayatlarına dair düzenlemeler de sonbahar döngüsüne girmeden önce yapılması gereken işler arasında olacaktır.

Her ne kadar mevcut odağınızda fazlasıyla ilgilenilmesi mecbur olan ve hepsi de bizzat sizin çözebileceğiniz konular olsa da dünyanızda en iyi şekilde çalışabilmeniz ve hem kendinize hem de diğerlerine yetebilmeniz için basit şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Bizler birer beden aracılığıyla madde planını deneyimlemeye gelen ruh varlıkları olarak bedene muhtacız ve fakat en çok ihmal ettiğimiz de çoğu zaman kendi beden enerjimiz olur. AyBoğa’da ve Güneş, Başak’ta beslenme, diyet, spor veya diğer bedensel faaliyetler üzerinde yoğunlaşacağımız bir hafta sonu enerjisinin bizi beklediğine işaret ediyor.

Öte yandan her iki burç da maddi zenginlikle ilgilidir. Parasal konular ve gelecek planlamaları yaparken bu ay sonuna kadar Plüton desteği alacak olan bir Güneş enerjisinde olacağımızı bilmelisiniz. Maddi konularda beklenmedik sürprizli gelişmeler, parasal ödemeler veya nakit akışı konusunda genel bir rahatlık hafta boyunca etkili olacaktır. Ödemelerinizi alarak borçlarınızı kapatabilir, yatırımlarınızın karşılığını nakit ya da likidite akışı şeklinde alabilirsiniz.

Kariyer konularında önünüzde birden fazla seçenek olacaktır. Her iki toprak burcuda zenginlik işaret etse de bunun alt planında çok çalışmaya bağlı hak ediş yattığını bilmelisiniz. Çalışmak başak burcunun ruhudur ve hak edilmiş emeklerin kişiye zenginlik olarak dönmesi kaçınılmazdır. Kariyer planlaması yaparken dünyanın dört bir yanında gelişen olaylar dikkat çekici olabilir. Her düşüncenin bir eyleme dönüştüğünü bilmelisiniz. Evren mükemmel bir düzende çalışır. Düşüncelerinizi, duygularınızı ve inançlarınızı kozmik düzenle senkronize ederek hareket etmelisiniz. 

Kendinizden çok daha büyük bir şeyle uyum içinde olmanın motivasyonuyla bolluk, telafi, kazanç ve hak ediş yasaları insanlık lehine ilerliyor. Dışarıda büyük bir dünya var—şu anda göremediğiniz çok sayıda potansiyel gerçeklik hayata geçmek için bekliyor. Bu noktada içsel biliş ile hareket etmek veya en azından güvendiğiniz birinden tavsiye almanın zamanı geldi, durumunuz hakkında daha iyi bir bakış açısına sahip olan birinden kariyer hedefleri ve planlamalar için destek alabilirsiniz.

Kolektife sevgiyle bilgi ve şifa olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
23Ekm

Güneş, Akrep burcuna giriyor

16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor