Mars, Aslan burcuna geçiyor! Etkileri bu hafta sonu itibariyle görülecek! - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Mars, Aslan burcuna geçiyor! Etkileri bu hafta sonu itibariyle görülecek!


“Kendini birine sadık hisseden insan her zaman gerçek anlamda kalbi ile seven insandır.”

#zamanınkalitesi :Mars, Aslan burcunda…

Güçlü ve önemli bir tutulmayı geride bıraktık. Doğum haritanızdaki yerleşimlerle olan etkileşimine bağlı olarak yaşantılara tezahürünü önümüzdeki altı ay ile iki yıl arasındaki zamanda gözlemleme şansımız olacak. Zamanın kalitesinde tutulma etkilerinin hayatlarda hissedilir hale gelmesini tetikleyecek olan bir etki bu hafta sonu itibariyle başlıyor.

Hareket, enerji, eylem ve başarı motivasyonu anlamına gelen Mars gezegeni kendini en güzel ifade edebildiği burçlardan birine, Aslan burcuna geçiyor.

Mars’ın ateş elementinden güçlü hareket edeceği bu burca geçmesiyle hayatınızda pozitif yönde dokunuşlar hissedebilir hale geleceksiniz.

Özellikle yaşam yönünüzü çizerken yanınızda olmak isteyen insanlar kendilerini gösterecektir. Hayatın birçok alanında güçlü ve sadakatli bağlılıkların başlama dönemi geldi. İster iş hayatınızda ister kariyerinizde veya ister özel ilişkileriniz de olsun birlikte olduğunuz insanlarla verimli, kazançlı ve güzel etkileri olacak ilişki modelleri geliştirebilirsiniz. İnsanlar sizinle birlikte hareket etmek isteyecek ve size sadık olduklarını kanıtlayacaklardır. Mars, Aslan “kalbiyle hareket eder ve mutlaka kazanır”.

Mars herhangi bir burca girdiğinde yaklaşık 45 gün süreyle kalır ve o süre boyunca hayatlara eylem dinamiğini katar. Aslan enerjisiyle kalbinize keskinlik ve kalıcılık gelecektir. Hayatınızdaki dış koşullar ne olursa olsun kendine güvenle hareket ettiğinizde hedeflerinize ulaşacaksınız. Mars Aslan ilahi olarak korunur ve yönlendirilir.

Özellikle ilişkiler ve maddi konular anlamında mutluluk ve zenginlik ifade edecek olan bu yerleşim sayesinde, ortaklıklarınız, arkadaşlıklarınız ve romantik partnerliklerinizde dürüstlük, bağlılık, sadakat ve vefanın örneklerini yaşayacağınız yaşam deneyimleri hayatınıza gelecektir. Bu bir anlamda hedeflerinize ve hayallerinize de kalben bağlı kalmak anlamına geliyor. Uzun vadeli her türlü yatırımlarınız daha belirgin kazançlar şeklinde önünüze serilecektir. Özellikle Aslan astrolojide kalbi ve altını simgeler. Maddi kazançlarınız altın veya değerli madenler üzerine yaptığınız yatırımlarla size gelirken, kendinizi sevdiğiniz bir işi sevdiğiniz insanlarla birlikte yaparken hayatınıza da sizi en mutlu edecek bir aşkı çekme enerjisi aktif olacaktır. Hayatınız önünüzde şekillenirken esnek ve alıcı olmayı ihmal etmeyin.

Kalbinizdeki hayallerin kolaylıkla size doğru geldiğine tanık olabilirsiniz. Samimi bir adanmışlıkla neşeli bir şekilde hayat yolunda ilerlemelisiniz. Pozitiflik her zamankinden daha çok kazanç ve mutluluk anlamına gelecektir. Temel konuları bağışlama, düzeltme ve tartışmalardan sonra iyileşmeler şeklinde yaşayabilirsiniz.

Doğal olarak Aslan kolay incinen bir burçtur. Bazı ego çatışmaları yaşanması kaçınılmazdır. Ancak unutmayın ki ne zaman incinirsek, o incinmenin içsel sebeplerini anlamadan büyüyemeyiz. İncinmelerin ruhsal planda istenmeyen yük olarak birikmesine izin vermemelisiniz. Mars, Aslan’da acı hatıralara, kırgınlıklara son verme, çatlakları onarma, yaraları iyileştirme ve sizi üzen herşeyi bırakma enerjisi çalışacaktır. Hayatınızda ilerlemek istiyorsanız her türlü duygusal yükü bırakmalısınız. Enerjinizi temizlemeli ve olabilecek en yüksek maksimum seviyeye kendinizi programlamalısınız.

Aslan burcu yaşamın, mutluluğun, zenginliğin ve aşkın doğal ve kendiliğinden geliştiği Güneş’le temsil edilen yaratıcı bir burçtur. Bu süre boyunca özellikle yaz aylarını içine alan dönemde hayatınıza yeni bir iş, yeni bir kariyer, yeni bir ilişki ve yeni bir aşk alternatifi gelecektir. Önümüzdeki dönemde yapılması gereken kalbinizi kapatmak değil açmak olmalıdır.

Yanı sıra, hafta sonu boyunca İkizler burcundaki Güneş’in hayaller, ilhamlar, sezgiler ve idealler gezegeni Neptün’le güçlü bir bağlantı içine girecek. Bu kendinizle ilgili merak ve keşif duygunuzun artacağı, hayallerinizi yapılandıracağınız ve önemli yüzleşmeler yaşayacağınız bir zaman dilimini işaret ediyor. Hayal kırıklığı, yanılsama, belirsizlik ve önünü görememe gibi etkiler bu hafta sonu itibariyle netlik kazanacaktır. Bu sebeple duygusal arenadan çıkarak eylemsel alana geçiş yapmanız kolaylaşacak ve Güneş tarafından yönetilen Aslan, Mars’ı ile karar verip uygulama enerjisini harekete geçireceksiniz. Kalbinize gelen ilhamları ve sezgileri takip edin, kafanızda yanan ışıkları zihninizde şekillendirin, ilham ve sezgilerinizi hayallerinizi hayata somut olarak geçirme yöntemleriyle birleştirin. Mars Aslan kozmik plan tarafından çok sevilen ve istenilen her şeye sahip olma gücü ve potansiyelini hayatlarda açığa çıkartacaktır.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı