Önemli olmayan şeyleri kendi akışına bırakmak için ideal bir zaman - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Önemli olmayan şeyleri kendi akışına bırakmak için ideal bir zaman


Hafta sonuna girmeden önce bugün, Ay Başak burcundayken Güneş tam bir ay boyunca Balık burcunda seyahat etmek üzere burç değiştiriyor. Ay Başak’ta olduğunda ağır toprak elementinin yoğunluğuyla bünyelerde sanki uzun zamandır bir çölde dolaşıyormuş hissi ağır basabilir. Kurumuş dudaklar ve yanık bir ciltle çölde dolanıp su ararken Güneş Balık’a girdiği andan itibaren rahatlayacak, ferahlayıp serinleyecek ve böylece Kova enerjisiyle sertleşmiş bedenlere ve ruhlara esneklik ve alıcılık gelecektir. 

Temel olarak dayanıklılık, kuvvet ve uzun mesafeli yolculuklar anlamına gelen Satürnyen Kova burcunun arkasından Jüpiteryen Balık burcuna geçiş, insanın hayatta kalma becerisini ve yaşamın getirdiği koşullarla savaşma gücünü pozitif enerjilerle dolduracak ve ruhlara esneklik ve adaptasyon kazandıracaktır. Kova’daki kemer sıkma dönemi, Balık’ta genişleme, refah kalitesinde artışlar, fiziksel, ruhsal ve duygusal doyumlarla yer değiştirecektir. Güneş Balık’tayken enerjinizi nereye ve nasıl harcamanız gerektiğine dair seçici ve akılcı olmak, ruhun çağrısına kulak vermek ve önemli olmayan şeyleri kendi akışına bırakmak için ideal bir zamandır.

Hafta sonunda cumartesi gününe Ay Terazi burcunda başlayacağız. Cumartesi ve pazar günü Terazi enerjisiyle insanlar arasında kaliteli paylaşımlar, topluluklar içinde adalet ve aidiyet duyguları, özdeş fikir ve düşünceleri paylaşan insanlarla arkadaşça sohbetler, ben kavramını biz ve birliktelik anlamında güçlendirebileceğiniz ortamlar içinde bulunmak söz konusu olacaktır. Terazi Ay ve Balık Güneş’i ile kişisel cazibe ve manyetik çekiciliğinizi arttıracağından, insanların doğal olarak birbirlerine doğru çekildiklerine, şaşırtıcı bir yakınlık ve bağlantı duygusunu geliştirdiklerine tanık olabilirsiniz.

Şimdi gökyüzünde insanları nezaket ve estetik duygusunu alıcılık ve uyumla birleştirme enerjisi hakimdir. Yaradılış doğamız gereği gelişmek, büyümek ve ilerlemek için topluluklara ve sosyalliğe ihtiyacımız vardır. Hiçbirimiz yalnız olmak için yaratılmadı. Ve zamanın kalitesinde diğer insanlarla birlikte olurken içgüdüsel olarak bulunduğunuz sosyal toplum içinde sevilen, kollanıp gözetilen ve aidiyet hissi alarak doyum hisseden bir hal içinde bulabilirsiniz. Tam da bu yüzden gökyüzündeki enerjiler insanları daha çok bir araya gelebilecekleri, gurup ve sosyal faaliyetler zenginliği ile donatarak yeni bağlantılar kurmaya, güven geliştirmeye ve kendini başkalarına açarak fikir, duygu, umut ve hayalleri paylaşmaya odaklıyor.

Olmanız gereken kişi olma yolculuğunda Güneş Balık’tayken ne kadar güçlü adaptasyon ve uyum çalıştırırsanız, o kadar süreyle içinde bulunduğunuz toplulukla bağlantı kurmak ve arkadaşlıkların yeni fırsatlara ve potansiyellere dönüşmesi kolaylıkla mümkün olacaktır.  Yanı sıra sizinle benzer düşünen ve duygudaşlık hissi yakalayacağınız insanlardan oluşan bir ağın parçası olarak gelişeceksiniz. Sizi iyi hissettiren insanlarla bir araya geldiğinizde kalbinizden gerçek olarak yankılanan şeylerin sesini duymak kolaylaşacaktır. Bu noktada umduğunuzun çok daha fazlası, hayalleriniz ve idealleriniz, Balık burcu yöneticisi Jüpiter’in de Balık’taki olumlu desteğiyle gerçekleşme zemini yakalayacaktır. Beklediğinizden çok daha fazlası kozmik düzenin size sunduğu imkanlar, bolluk, refah ve zenginlik olarak önünüze sunulabilir.

Hafta sonu boyunca Venüs ve Mars’ın kalitesine bağlı olarak da ilişkilerde uyum yakalamak muhtemel olacak. Sevdiğiniz insanlarla anlaşma zemini yakalayabileceğiniz, birlikte kararlar alıp uygulayabileceğiniz, fikir ve düşünce birliğine vararak ortak bir harekat planı veya eylem zemini yakalayacaksınız. Özellikle hayatınıza birinin girmesini istiyorsanız zamanın kalitesinde doğru kişiye yönelik adımlar atabilir ve uzun süreli ilişkiler kurabilirsiniz. Özellikle mart ayı boyunca ilişkiler açısından son derece olumlu zamanlar sizi bekliyor olacak. Hayatında kimsesi olmayanlar veya var olan ilişkisinde belirsizlik sınırında gezinenler için Güneş Balık enerjisi duygusal uyum ve doyumu yakalamaya yardımcı olacaktır. Ayrıca şimdi şu anda hayatınızda olan insanlar sizin gerçek sesinizi duymaya, kalbinizden geçenleri ifade ettiğinizde onu dinlemeye hazır ve yardımcı olmak için geliyor. İçsel neşenizi yükseltmeli ve içinizdeki ışığı destekleyen insanların yanında kendinizi özgür bırakmalısınız. Böylece manyetik çekiciliğiniz artacak ve ışığınız parlayacaktır.

Kariyer yapılandırması ve maddi konularda Balık burcunun doğuştan kendine has alıcılığı ile Jüpiter enerjisi bir arada düşünüldüğünde, beklenmedik kariyer fırsatları hafta başından itibaren önünüze serilebilir. Venüs ve Mars zamanın kalitesinde sağlam adımlar atarak kendinizi zenginleştirme potansiyelinizi destekliyor. Akrep Güney Ay düğümü yöneticisi Mars’ın Oğlak’ta yücelimde olduğunun altını tekrar çizmek gerekir. Ne istediğinizi bilerek, kararlı ve hedef odaklı olarak adım attığınızda kazançlarınızın katlanarak yükseleceğine emin olabilirsiniz. Güçlü Jüpiter desteği ile şansın yardımı da yanınızda olacaktır. Venüs Oğlak güvenilir zeminde hareket etmeyi seçeceğinden, iyi fizibilitesi yapılmış, krizlerin iyi yönetilmiş, kazançların ve kar zarar hesabının iyi şekilde hesaplanmış olduğundan emin olmalısınız.

Gökyüzü şimdi hiç olmadığı kadar sevecen, şefkatli, uyumlu, empat, hassas ve alıcı enerjilerini açığa çıkartıyor. Güneş ve Jüpiter en son 12 yıl önce Balık burcunda kavuşmuştu. Bu çok değerli bir zaman dilimi ve önümüzdeki günlerde 2 Mart’ta Balık burcu yeniayına kadar olan bu değerli evrede hayatınızın hayal ettiğiniz boyuta doğru ilerlemesi için ihtiyacınız olan her şey sistemsel olarak önünüze getirilecektir. 

Gökyüzüne gönderdiğiniz istek ve dileklerinize dikkat edin. Hepsi kabul olabilir.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI