Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle gökyüzünde neler olacak? - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle gökyüzünde neler olacak?


Bu hafta sonu aktifleşecek en önemli gelişme Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle oluşacak ilişkiler ve para piyasalarındaki hareketlilik olacaktır. Aşk sevgi mutluluk ve doyum gezegeni Venüs Aslan burcuna geçtiğinde hayatı tüm güzelliğiyle kapsayıcılık çalıştıracaktır. Dolayısıyla ilişkilere olumlu anlamda yansıyacak bu etkiyle bir bütünün parçası olmak mümkün. Hayatınızda bu dönemde ilişkilerle ilgili her türlü önyargıyı ortadan kaldırmak oldukça önemlidir. Çünkü herkesin birbiriyle bağlantılı olduğunu görmek, yaptığınız her şeyin bir sonucu olduğunu bilmek, birlik bilinci geliştirme ve bunu hayata geçirmenin temel anlamını ifade edecektir. Bu göksel kombinasyon bölünmenin, ayrılığın ve parçalanmaların sonu anlamına gelecektir.

Kariyer ve Para mesajı: Venüs Aslan enerjisi yöneticisi Yengeç Güneş ile tetiklendiğinde kendinizi diğerlerinden ayrı görme eğilimi zayıflayacak ve bir diğeriyle birlikte olmanın, aile kurmanın doyum ve önemi ön plana çıkacaktır. Sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz her türlü sosyal aktivite desteklenecektir Maddi anlamda beş duyumuz ve aklımız ötesinde sezgilerimizle görünmeyen kazançlara odaklanma zamanı da tetiklenecektir. Ateş elementi ile Venüs ve Mars’ın Aslan’da seyahat etmesi, pozitif bir enerjiyle iş hayatına odaklanacağınız, maddi anlamda güzel ve beklenmeyen gelişmelerin önünüze geleceğini işaret ediyor. Aslan değerli madenler ve özellikle Altın’ı temsil eder. Bu noktada para piyasalarında da yatırım alanlarını da hareketlendirecektir. Altın, değerli madenler, tahviller veya hisse senetleri ile yabancı paraların hareketliliğinden kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle sanal para ya da bitcoin vs konularıyla ilgilenenler için önümüzdeki günler güzel kazançlar vaat ediyor olacaktır.

İlişki mesajı: İlişkilerle ilgili olarak özellikle bu dönemde var olan ilişkinizi yönetmek veya yeni biriyle yepyeni ilişkileri başlatmak yönünde muazzam güzel bir enerji açığa çıkacaktır. Ya da belki de bir başkasıyla paylaştığınız veya paylaşamadığınız temel yönleri keşfetme noktasındasınız. Hayatın bazı dönemlerinde insanlar sizi takip eder ve bazı dönemlerde de siz hayatınızdaki insanları takip edersiniz. Bu dönem ise her iki tarafında birbiriyle uyumlu hareket etme, bir ritm yaratma dönemidir. Venüs ve Mars Aslan burcunda kavuşum enerjisinde çalıştıklarında herkesin kusurları olduğu gerçeğini kabul etmek ve bunlarla birlikte bir ritm ve dansla uyum çalıştırmayı öğrenmek zamanı gelmiş demektir. Yine de hayat sizden tekrarlamak istemediğiniz davranış dinamiklerinin farkında olmanızı bekler. Yeni ilişkilere veya zaten devam eden ilişkilerinize eski davranış kalıplarıyla yaklaşmak yerine insanlarla birlikte olduğunuz da kendi en iyi versiyonunu deneyimlemek için gerekli olan değişiklikleri yapmak için mükemmel bir yerde ve zamanda olduğunuzu bilmelisiniz.

Refah mesajı: Sizinle aynı düşünen insanlardan oluşan bir toplulukta olduğunuzda, büyük bir bolluk enerjisi aktif olur. Bu göksel kombinasyonlar insanları birlikte olmaya, birlikte çalışmaya veya bir aile kurarak aileyi büyütüp genişletmeye odaklı enerjileri yayıyor olacak. Bu noktada içsel ve ruhsal refahınız yanı sıra toplumsal refahınızı da elde etmek için güçlü birtakım fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu enerjiler altındayken kendinize “Birlikte olduğum insanlara ne gibi katkılarda bulunabilirim ?” şeklinde sorular sormak çok önemlidir. Bir ihtiyaç bulun ve onu kendiliğinizden doldurmaya bakın. Anlamlı bir şey ortaya çıkacaktır. Ortaya çıkan şey küçük olsa bile, fırsat kapılarının önünüzde daha da açılacağının bir işaretidir. Herkes için her şey olmaya çalışmayın. Rolünüzü seçin ve ona sadık kalın ve bir özgünlük duygusuyla hizmet edin. Bir amacınız olduğunu bilmekten daha büyük bir başarı duygusu yoktur. Çünkü şimdi ve bu zaman enerjisiyle Dünya sahnesindeki bireysel parçanız kaybolana ve tüm yaşamın ihtişamıyla karışana kadar diğerleriyle birlikte adım atmaya ve daha büyük resmi görmeye davet ediliyorsunuz. Kim olduğunuzun ve ne yaptığınızın geniş kapsamlı şekillerde önemli olduğu bir zaman enerjisi önünüzdedir. Şöyle düşünmelisiniz; Bir müzik dinlediğinizde, şarkıyı canlı kılan tek bir nota değil, notaların tamamıdır.

#zamanınkalitesinde Başkalarıyla uyum içinde şarkı söylemek için üzerinize düşeni yapma zamanındayız. Uyum içinde kalın, yeni armonileri ve notaları öğrenin. Böylece ortaya tatlı bir uyum çıkacaktır.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı