Zamanın kalitesinde gitme zamanı - Uranyen Astrolog Sevilay Eriçdem

Zamanın kalitesinde gitme zamanı


Zamanın kalitesinde gezegenler bize sonlar ve tamamlamalarla ilgili konularda uyarılar veriyor. Gökyüzünde Başak burcundaki Güneş son günlerinde Plüton’dan destek alıyor ve hayatımızda bitirilmesi gereken konuları tam hız bitirmeyi hedefliyor.

Önümüzdeki hafta başında Salı günü olacak Dolunay öncesindeki bu hafta sonu enerjisine girerken bir yolculuğun sonunda olduğunuz hissiyatına düşebilirsiniz. Bir sonraki ise henüz başlamadı. Şimdi hayatın içinde öğrendiğiniz deneyimleri zihinsel analizlerle değerlendirme zamanı. Bir anlamda bir devrin sonuna geldiniz ve bulunduğunuz platformda artık deneyimleyecek başka bir şey kalmadığı için uzaklaşmak isteğinde olabilirsiniz. Bu bir açıdan risk de alınması gereken bir sürece işaret ediyor.

Göksel faktörler insan üzerine tesirlerini gönderdiği zaman yaşanan değişimler çoğu zaman sancılı gibi görünse de aslında uzun vadede büyük ve önemli yapılanmalara hizmet eder. Şimdi her zamanki gibi kadersel faktörlerin bizi çağırdığı enerjiler altındayız. Hayatınızda neyin bittiğini sorgulayın yada en azından kendi içinde neyin döngüsünü tamamladığı hissindesiniz. Bu bir yolculuğun sona erdiğini bilmenin ve bırakmanın zamanıdır. Ancak hiç bir şey kaybolmamıştır ve aynı zamanda bir ayrılık ifade etse de bir dağılma anlamına gelmez.

Önümüzdeki günlerde Balık dolunayının enerjisiyle içsel olarak aydınlanacağınız bir evre yaşayacaksınız. Bu hafta sonu gelen sezgilere ve ilhamlara dikkat edin. Kariyer alanında önemli bir adım atmak üzere olabilirsiniz veya iş hayatınızda beklenmedik bir şekillenme ile yeni bir oluşum içine girmek mümkün olabilir. Parasal konularda risk almadan stabil giderken öte yandan kendinizi içten içe hazırladığınız ve ön fizibilitesini yaptığınız konularda Plüton desteğiyle muazzam başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Önümüzde Ay sonuna doğru olan Merkür retrosu girmeden önce tamamlanması gereken işleri, başvuruları, projeleri şimdi bitirmeli ve bir an önce uygulamaya koymalısınız. Bunların geri dönüşleri yıl sonunda Balık burcuna girmiş olan Jüpiter ile açığa çıkacaktır.

Şimdi şu anda bilinmesi gereken Mars, Terazi’nin kararsızlığına düşmeden konuları rasyonel bir şekilde ele alarak iş bitirici olmaktır. Satürn’le ve Kuzey Ay düğümüyle hava üçgeni yapacak olan Mars, hedef, istek ve kararlarımızda net ve belirgin hareket ettiğimiz takdirde bizi başarıya götürecek etkileri açığa çıkartacaktır. Birden fazla iş alternatifi aynı anda gündeminize gelebilir. Bu noktada, en çok becerikli ve yetenekli olduğunuz alana yönelmeniz gerekir. Risk almak kavramını dikkatli kullanmalısınız. Kişisel adımlar atmakla ilgili cesaretsizlik göstermeyip risk almak ile hiç bilmediği bir alanda delice bir cesaretle risk almak arasında dağlar kadar fark vardır. Gökyüzü bilinmeyen değil, bilinen konularda sağlam ve güçlü adımlar atılması gerektiği yolunda sizi destekliyor olacaktır.

Venüs’ün Akrep seyahati ve Mars ile olan karşılıklı ağırlaması ilişkileri bir açmaz yada çıkmazın içine doğru sokan enerjiyi de aktifleştireceğinden önümüzdeki iki gün boyunca ve erkesindeki dolunay etkisi altındayken yüksek gerilimden uzak durmalısınız. Hak ve adalet ihtiyacınız her zamankinden fazla olacaktır. Bunun verilmediğini gözlemlediğiniz takdirde Akrepyen Venüs ile kestirip atma eğilimini çalıştırabilirsiniz. Bu noktada fevri verilen kararların dönüşü olmayacaktır. Aklı başında adımlar atmalı, neyi tam olarak istediğinize karar verdikten sonra hamlelerinizi yapmalısınız.

Aynı şekilde iş hayatınızda ve çalışma ortamınızda sizi rahatsız eden koşularla yüzleştikten sonra yine kendinizi en iyi yaptığınız işte yoğunlaştırmalısınız. Kendinize ve diğerlerine karşı tarafsız kalmayı öğrenmek zorundasınız. Gökyüzü başkalarıyla değil kendinizle yarış yapılmasının gerekli olduğuna işaret ediyor. Beklenmedik konularla karşı karşıya kaldığınızda görev ve sorumluluk bilinciyle hareket ederek yapmanız gerekenleri yerine getirin. Kozmik düzen Başak enerjisindeyken çalışan ve sadece çalışan insanları sever. Önümüzde 21 Eylül Ekinoksu'nda Güneş Terazi burcuna girdiğinde ilişkilerle ilgili daha olumlu gelişmelere yaşanacaktır. Şimdi kendinize odaklanın.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Ekm

Esnek olmayı öğrenme zamanı

08Ekm
01Ekm

İncinmeler dönemi

25Eyl

Ay, Boğa burcunda ilerliyor

17Eyl

Zamanın kalitesinde gitme zamanı